20 colių vaikiškas dviratis
DAODEBAO 20 colių vaikiškas dviratis yra sukurtas jauniems motociklininkams, turi tvirtą plieninį rėmą ir dvigubą stabdžių sistemą, užtikrinančią saugumą. Jame sumontuota vieno greičio pavara, aliuminio lydinio ratlankiai ir treniruočių ratai, kurie padės pradedantiesiems. Sukurtas 3-12 metų vaikams, jis siūlo patogų ir saugų važiavimą dviračiu, o keliamoji galia yra 100 kg. Dviratis yra įvairių ryškių spalvų, todėl jis yra patrauklus pasirinkimas vaikams.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 20" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Dvigubo suporto stabdys |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Treniruočių ratai | Taip |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-LX |
| Bendras svoris | 10,5 kg |
| Grynasis svoris | 9,5 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Apkrova | 100 kg |
| Produkto pavadinimas | dviratis |
| MOQ | 300 |
| Spalva | Raudona Geltona Mėlyna Juoda |
| Stilius | Važiuoti |
| Amžius | 3-12 metų vaikai |
| Logotipas | OEM Made.welcome pritaikytas logotipas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | dėžutė |
| Uostas | Tiandzinas |
| Tiekimo galimybės | 500 vienetų / vienetų per dieną |


Lengvas dviračio dizainas užtikrina, kad jūsų vaikas galėtų be vargo naršyti aplinką, suteikdamas jam kontrolės ir pasitikėjimo jausmą. Reguliuojamo aukščio funkcija prisitaiko prie jūsų vaiko augimo, užtikrindama patogų ir ergonomišką jojimo patirtį per visą vaiko vystymosi etapą.


Be tvirtos konstrukcijos, dviratis gali pasigirti patrauklia išvaizda, kuri patraukia vaizduotę. Ryškus dizainas skatina jūsų vaiko kūrybiškumą, kiekvieną pasivažinėjimą paversdamas vizualiai jaudinančiu pabėgimu ir ugdydamas meilę veiklai lauke.


Šis dviratis yra daugiau nei tik transporto priemonė; tai nepriklausomybės skatinimo įrankis. Leisdami vaikui pačiam minėti pedalus ir vairuoti, tai skatina pasitikėjimą savimi, sprendimų priėmimą ir teigiamą savęs įvaizdį, kuris apima ne tik dviratį, bet ir kasdienį gyvenimą.


Mūsų dviratis, pritaikytas laisvalaikiui lauke, pritaikomas įvairioms vietovėms, kviesdamas jūsų vaiką pasimėgauti fizinės veiklos ir tyrinėjimo džiaugsmais. Jo universalumas užtikrina, kad kiekvienas pasivažinėjimas yra galimybė jūsų vaikui pradėti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.
Populiarus Žymos: 20 colių vaikiškas dviratis, Kinija 20 colių vaikiškų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



