24 colių dviratis
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | plieno |
| Pavaros | 24 Greitis |
| Šakės pakaba | Taip |
| Rato dydis | 20" |
| Rėmo medžiaga | plieno |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | plieno |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Padangos plotis | 2 |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HBJB-JBZF |
| Bendras svoris | 15.9 |
| Grynas svoris | 11.3 |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1.4 |
| Apkrova | 100 kg |
| OĮG | OEM klientų logotipas |
| Produkto pavadinimas | VAIKAS20 |
| Dydis | 10.5 |
| Stabdis | RS, trosu traukiamas diskinis stabdys + HS1 diskas (160/160) |
| Pavarų perjungiklio svirtis | EF500-24S |
| Apimtis | 0.2m³ |
| MOQ | 1 vnt |
| Garantija | 3 metai |
| Varzybos | kalnų dviračiais |
| Kokybė | 100% pasitenkinimo garantija |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1.Medžiaga: kartoninė pakuotė ir plastikinės plėvelės pakuotė, kartoninė pakuotė išorėje. 2. Dydis: 140 cm * 75 cm * 20 cm. 3.gabalas: vienas dviratis vienoje dėžutėje 4.Konteinerio dydis: 290vnt į 40HQ konteinerį. 120 vnt į 20HQ konteinerį. |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 115x22x69 cm |
| Vieno bruto svoris: | 15.900 kg |


Dėl sustorėjusios priekinės šakės, sugeriančios smūgius, užtikrinant sklandų ir kontroliuojamą važiavimą, drąsiai važiuokite įvairiomis vietovėmis. Išorinės padangos yra ne tik pastorintos, kad padidintų patvarumą, bet ir sukurtos taip, kad būtų užtikrintas optimalus sukibimas, užtikrinant saugų sukibimą su keliu. Šias savybes papildo aptakūs aliuminio lydinio ratlankiai, kurie prisideda prie dviračio estetikos ir bendro stiprumo.


Saugumas ir naujovės derinami su aukščiausios klasės žibintais, kurie pagerina matomumą prasto apšvietimo sąlygomis. Apšvieskite savo kelią užtikrintai, nesvarbu, ar keliaujate miesto gatvėmis, ar mėgaujatės naktiniais nuotykiais. Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai dar labiau pabrėžia saugumą, užtikrindami patikimą ir jautrią stabdymo galią, kad būtų galima geriau valdyti ir ramiai.

Populiarus Žymos: 24 colių dviratis, Kinijos 24 colių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Vaikų kalnų dviratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





