Dviračiai 13 metų vaikams
Dviračių 13-metų vaikams puslapyje pristatoma kolekcija, sukurta siekiant patenkinti paauglių, pradedančių paauglystę, poreikius. Šie dviračiai suderina saugumą, komfortą ir stilių, juose yra tokios funkcijos kaip grandinės apsauga, užtikrinanti saugumą, amortizacinis balnas, užtikrinantis komfortą važiuojant nelygiu paviršiumi, ir papildomų praktinių elementų, tokių kaip krepšys ir galinės sėdynės rėmas patogumui. Jie pagaminti su lengvu korpusu, kad būtų patogu juos naudoti, ypač atsižvelgiant į besikeičiančius paauglių, norinčių savarankiškumo ir nuotykių kelionėse dviračiu, poreikius.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 24" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Plienas |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Kilmės vieta | Tiandzinas |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | KAQ-YDN |
| Šakės pakaba | Taip |
| Bendras svoris | 25 kg |
| Grynasis svoris | 23 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1.6 |
| Apkrova | 150 kg |
| Produkto pavadinimas | elektrinis dviratis/elektrinis kalnų dviratis//baterija/EV/PEV/e dviratis/ |
| Kategorija | elektrinis dviratis/elektrinis kalnų dviratis//baterija/EV/PEV/e dviratis/ |
| Sertifikatas | CE / EN71/3CCC/BV |
| medžiaga | Aliuminio lydinys / plienas / anglies pluoštas |
| amžiaus | suaugęs |
| Logotipas | OEM ODM |
| Vairas | aliuminio/plieno/magnio lydinys |
| Raktažodžiai | elektrinis dviratis / elektrinis kalnų dviratis / / akumuliatorius / EV / PEV / e dviratis / technika |
| Taikymas | veikla lauke |
| Spalva | Pritaikyta |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | SKD arba CKD, skirtas 28 colių elektriniam miesto dviračiui su krepšiu ir galine laikikliu moterims |
| Uostas | Tianjin Xingang, Kinija, 28 colių elektriniam miesto dviračiui su krepšiu ir galine laikikliu moteriai |
| Tiekimo galimybės | 50 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


【SAUGU IR ATVARBU】 Pakabinamas stabdys leidžia sustoti ir lengvai valdyti, o uždara grandinės apsauga neleidžia jam/jai susižeisti. Patvarus „hi-ten“ plieno rėmas yra pakankamai patikimas, kaip ir „Captain America“ skydas, kuriam rėmui suteikiama LIFETIME garantija.


【SVARSTOMAS LENGVAS MONTAVIMAS】 Dviratis yra 85 % surinktas ir komplektuojamas su pagrindiniais surinkimo įrankiais, prie dviračio reikia pridėti tik keletą dalių. Visas procesas yra toks pat paprastas, kaip išvirti dubenį makaronų ir papuošti jį padažu bei pagardais.
Populiarus Žymos: dviračiai 13 metų, Kinija dviračiai 13 metų gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Jaunieji kalnų dviračiai
Kitas: 16 colių dviratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




