Vaikiškas dviratis 18 colių vaikiškas dviratis
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Šakės pakaba | Taip |
| Stabdžių sistema | Mechaninis diskinis/hidraulinis stabdys |
| Rato dydis | 700c,23c,25c,28c |
| Pavaros | 21 Greitis |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HBJB-JB--T8 |
| Padangos plotis | 26*2.6" |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Pedalo tipas | Įprasti / lydinio pedalai |
| Apkrova | 200 kg |
| Ilgis (m) | 1.8 |
| Grynas svoris | 15 kg |
| Bendras svoris | 17 kg |
| Greičio keitimo sistema | Shimano/ltwo/Microshift |
| Stabdžių sistema | mechaninis diskinis/hidraulinis stabdys |
| Ratas | stipininis ratas/peilio ratas |
| Rėmo medžiaga | didelio anglies plieno |
| Pedalas | PVC/lydinio pedalas |
| Priekinė šakė | 38 pastorinta amortizacinė šakė |
| Padanga | Padanga 11 |
| Grandinė | padėties nustatymo grandinė |
| Bokšto ratas | padėties nustatymo bokšto ratas |
| Pakuotės detalės | dėžutė |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 136x21x73 cm |
| Vieno bruto svoris: | 15.{1}} kg |


38-Pastorinta priekinė šakė yra stabilaus ir saugio važiavimo pagrindas, todėl jaunieji dviratininkai gali drąsiai važiuoti įvairiomis vietovėmis. Suporuotas su didelio tankio sustorintomis padangomis, šis dviratis garantuoja puikų sukibimą, leidžiantį vaikams lengvai tyrinėti ir ugdyti pasitikėjimą savo važiavimo dviračiu sugebėjimais.


Stilius suderinamas su funkcionalumu su aliuminio dvigubo sluoksnio tiesiu T frezuoto lanko ratlankiu su spalvotomis juostelėmis, kurios suteikia dviračiui gyvybingumo. Itin blizgus dažų interjeras ne tik pagerina bendrą estetiką, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą, atsparumą dilimui, kad dviratis atrodytų šviežias ir patrauklus.


Įperkamumas yra labai svarbus dalykas, o mūsų gamyklos tiesioginiai pardavimai siūlo palankią kainą, todėl šis daug funkcijų turintis vaikiškas dviratis yra prieinamas tėvams, ieškantiems patikimo ir ekonomiško varianto. Nuoširdžiai kviečiame pasiteirauti ir užsisakyti, leisdami jūsų vaikui leistis į daugybę nuotykių su dviračiu, kuris sklandžiai derina saugumą, komfortą ir stilių. Patirkite vaikystės tyrinėjimų ir aktyvių žaidimų džiaugsmą su mūsų 18-colių vaikišku dviračiu, kur kiekvienas pasivažinėjimas yra žingsnis link meilės veiklai lauke ir sveiko, aktyvaus gyvenimo būdo puoselėjimo.
Populiarus Žymos: vaikiškas dviratis 18 colių vaikiškas dviratis, Kinijos vaikiškas dviratis 18 colių vaikiškų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







