Studentiškas dviratis
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 26" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | V stabdys |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Padangos plotis | 26*2.5" |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | KAQ-MK |
| Šakės pakaba | Taip |
| Bendras svoris | 18 |
| Grynas svoris | 16 |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1.7 |
| Apkrova | 160 kg |
| Uostas | Tiandzino uostas arba pagal kliento pageidavimą City Bike Madingas dviratis moterims OEM Lady Bike Geros kokybės Moteriškas dviratis miesto dviratis |
| tiekimo galimybė | 5000 vienetų / vienetų per savaitę |


Išreikškite savo individualumą su mūsų studentišku dviračiu, kurį galima įsigyti įvairių spalvų, kad atitiktų kiekvieną skonį. Šis dviratis išsiskiria tuo, kad galima pritaikyti spalvą, leidžiančią studentams pritaikyti savo pasivažinėjimą ir padaryti pareiškimą, atitinkantį jų unikalią asmenybę. Nuo klasikinių atspalvių iki drąsių ir ryškių atspalvių – pasirinkimas yra toks pat įvairus, kaip ir jais važiuojantys mokiniai.


Siekdami patenkinti įvairius studentų poreikius, mūsų dviratis yra įvairių dydžių, užtikrinančių patogų ir pritaikytą pritaikymą kiekvienam motociklininkui. Dėl šio pritaikymo mūsų studentų dviratis tinka įvairaus amžiaus studentams – nuo jaunų motociklininkų iki keliaujančių universiteto miesteliuose. Dydžio nustatymo lankstumo tikslas – suteikti pritaikytą važiavimo patirtį, atsižvelgiant į unikalius kiekvieno mokinio reikalavimus.

Populiarus Žymos: studentų dviračiai, Kinijos studentų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Jaunimo dviratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




