„Fat Tire“ elektrinis kalnas
produkto pristatymas
| Pavaros | 7 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Variklio padėtis | Galinės stebulės variklis |
| Baterijos padėtis | Integruota baterija |
| Išmanusis tipas | Elektroninė, Skaitmeninė |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | DGCS-X2-A |
| Diapazonas pagal galią | 31 - 60 km |
| Maksimalus greitis | 30-50Km/val |
| Sukimo momentas | 70-80 Nm |
| Įkrovimo laikas | >3 valandos |
| Produkto pavadinimas | Elektra valdomas dviratis |
| Baterija | 48V 10,4Ah ličio baterija |
| Variklio galia | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Rėmas | Aliuminio lydinys |
| Stabdis | Diskiniai stabdžiai |
| Variklis | 350W--1000W |

Išlaisvinkite bekelės tyrinėjimų jaudulį su mūsų pažangiausiu Fat Tire elektriniu kalnų dviračiu. Kruopščiai sukurtas įveikti sudėtingas vietoves, šis dviratis sklandžiai sujungia galią, universalumą ir stilių, kad būtų pasiektas didžiausias nuotykis lauke. Šis dviratis su tinkinamomis spalvomis, elegantišku aliuminio lydinio rėmu ir 29 kg neto svoriu užtikrina puikią estetikos ir našumo pusiausvyrą.

Varomas dinamiško 350 W-1000 integruoto rato variklio, Fat Tire elektrinis kalnų dviratis pasiekia greitį nuo patogaus 25/val. iki jaudinančio 45/val. . Įvairių talpų nuo 48V10.4A iki 48V25A ličio baterija užtikrina įspūdingą 40–80 kilometrų atstumą, todėl vienu įkrovimu galite tyrinėti toli ir plačiai.

Keliauti įvairiomis vietovėmis palengvina specialios funkcijos, įskaitant sniego motociklo alyvos geltonos spalvos smūgius sugeriančią priekinę šakę, specialias 26*4.0 padangas elektra varomoms transporto priemonėms ir Shimano 7-greitą laisvą eigą, užtikrinančią sklandų pavarų perjungimą. . Vandeniui atsparus sandariklis ant centrinės ašies kartu su specialia antikorozine grandine užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą net ir sudėtingomis oro sąlygomis.
|
Produkto parametrai |
|||
|
Dydis: |
26 colių |
Rėmo medžiaga: |
Aviacijos aliuminio lydinys |
|
Įkelti: |
150 kg |
elektros mašinos: |
500-1000W |
|
Baterija: |
48v10.4a ličio baterija |
Grynas svoris: |
28 kg |
Populiarus Žymos: riebalų padangų elektrinis kalnas, Kinijos riebalų padangų elektrinių kalnų gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








