SULANKSTAMAS STEP-THRU ELEKTRINIS DVIRATIS
produkto pristatymas
| Pavaros | 7 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rato dydis | 20" |
| Įtampa | 48V |
| Maitinimo šaltinis | Ličio baterija |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Baterijos talpa | 15,6 AH |
| Kiti atributai | |
| Sukimo momentas | 60-70 Nm |
| Įkrovimo laikas | >3 valandos |
| Variklio padėtis | Galinės stebulės variklis |
| Baterijos padėtis | Žemyn vamzdis |
| Padangos plotis | 20*4 |
| Kilmės vieta | Tiandzine, Kinijoje |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | DGCS-K10 |
| Diapazonas pagal galią | 31 - 60 km |
| Rėmas | Aliuminio lydinys |
| Šakė | Pakabos šakutė |
| Baterija | 48v 15,6AH |
| Variklis | 48v 500W |
| Padanga | Kenda 20*4 |
| Stabdis | Diskiniai stabdžiai |
| Pavarų perjungėjas | SHIMANO 7-greitis |
| Balnas | ilgesnis balnas |
| Didžiausias greitis | 32 km/val |
| Įkroviklis | 36*2 |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1. 95 % SKD, 85 % RKD, CKD; 2. 5-kartonas su 2-sluoksniu rudu popieriumi, apvyniotu 3-sluoksniu gofruotu popieriumi, yra atsparus drėgmei ir sugeria smūgius; 3. Į kartono vidų įdėtas plastikinis maišelis; 4. Pagal kliento pageidavimą. |
| Uostas | Tiandzinas |

Pristatome mūsų sulankstomą Step-Thru elektrinį dviratį, nepaprastą patogumo, komforto ir ekologiško važiavimo į darbą ir atgal sintezę. Šis elektrinis dviratis, sukurtas tiksliai ir universalus, yra judėjimo mieste pasaulyje keitimas. Siekdamas užtikrinti sklandų važiavimą, jis turi daug anglies turinčio plieno rėmą, 30 kg neto svorį ir daugybę funkcijų, tinkančių šiuolaikiniam priemiestyje.

Didelio anglies plieno rėmas ne tik užtikrina dviračio patvarumą, bet ir prisideda prie jo lengvo dizaino, todėl jį lengva valdyti ir transportuoti. Šis sulankstomas Step-Thru elektrinis dviratis, sveriantis vos 30 kg, puikiai suderina tvirtumą ir manevringumą, todėl vairuotojai gali lengvai važiuoti miesto gatvėmis.

Vairavimo patirtį pagerinantis dviratis aprūpintas smūgius sugeriančia priekine šake, skirta sugerti nelygių paviršių poveikį ir užtikrinti sklandų bei patogų važiavimą. Pažangus dizainas suteikia papildomą prieinamumo sluoksnį, todėl bet kokio amžiaus motociklininkai gali lengvai pritvirtinti ir nulipti nuo dviračio.
Populiarus Žymos: sulankstomas elektrinis dviratis, Kinija sulankstomų žingsnių elektrinių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







