Vyriškas kalnų dviratis
produkto pristatymas
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Šakės pakaba | Taip |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Rato dydis | 26" |
| Pavaros | 24 Greitis |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Plienas |
| Padangos plotis | 26*2.5" |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Modelio numeris | HBMMS-KLLBL |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Apkrova | 150 kg |
| Ilgis (m) | 1.8 |
| Grynas svoris | 18,2 kg |
| Bendras svoris | 22,1 kg |
| Padanga | 26*4.0 |
| Šakė | Pakabos šakutė |
| Rato tipas | Stipininis ratas |
| Pavarų perjungėjas | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logotipas | OEM Made.welcome pritaikytas logotipas |
| Spalva | Reikalavimai |
| Turgus | Šalys |
| Rankenėlė | SM lydinys |
| Laisva eiga | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Padanga ir vamzdis | 24/26/20*1,95/2,125 juoda padanga |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | kalnų dviratis , kalnų dviratis , dviratis , dviračiai , mtb , bicicleta de montana |
| 85% SKD | |
| Uostas | Tiandzinas |
| tiekimo galimybė | 2500 vienetų / vienetų per mėnesį |


Mūsų kalnų dviratis, aprūpintas 21-greičio perdavimo sistema, siūlo įvairias pavarų dėžes, leidžiančias be vargo įveikti ir stačius pakilimus, ir greitus nusileidimus. Rinkitės iš daugybės spalvų, atitinkančių jūsų stilių, ir patirkite pritaikymo laisvę naudodami mūsų pasirinktinių spalvų palaikymą, kad galėtumėte važiuoti dviračiu, kuris tikrai atspindi jūsų asmenybę.


Mūsų kalnų dviratis yra ne tik našus, bet ir įperkamas kompanionas. Parduodant tiesiogiai gamykloje, mes siūlome palankią kainą, neprarandant kokybės. Kviečiame pasiteirauti ir užsisakyti savo vyrišką kalnų dviratį, kur kokybė ir prieinama kaina. Išplėskite savo nuotykius dviračiu su dviračiu, kuriame dera stilius, ilgaamžiškumas ir naujovės – nes jūsų kelionė nusipelno tik geriausio. Pasinerkite į lauką drąsiai ir leiskite mūsų kalnų dviračiui būti ta transporto priemone, kuri nuves jus į naujas įspūdžių ir tyrinėjimų aukštumas.
Populiarus Žymos: vyriški kalnų dviračiai, Kinijos vyriškų kalnų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Sulankstomas kalnų dviratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






