Kalnų dviratis su aliuminio rėmu
produkto pristatymas
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Šakės pakaba | NE |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Rato dydis | 24" 26" |
| Pavaros | 21 Greitis |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Padangos plotis | 26*1.95 |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Modelio numeris | BJQ-MJM600 |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Apkrova | 150 kg |
| Ilgis (m) | 1.8 |
| Grynas svoris | 16 kg |
| Bendras svoris | 18 kg |
| daiktas | MTB dviračiai suaugusiems vyrams |
| Stabdis | DISKINIS stabdys |
| pedalas | Galima rinktis plastikinį arba lydinį |
| rėmelis | plieno |
| sukibimas | gumos |
| Pavarų perjungėjas | Kinijos prekės ženklas arba Shimano |
| Spalva | oranžinė/mėlyna/geltona/raudona |
| Stilius | Madingi |
| Garantija | 1 metai |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminis |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 85 % SKD 45 % SKD CKD ARBA AB DĖŽUTĖ didmeninė prekyba dviračiais 26 colių dviračiai 24" mtb dviračių padangos 26x1,95 mtb dviračių stipinai /cycel dviračiai/ dviračiai suaugusiems vyrams |
| Uostas | Tiandzino uostas arba pagal klientų reikalavimą |
| tiekimo galimybė | 20 000 vnt |
Leiskitės į jaudinančius nuotykius su mūsų kalnų dviračiu: kur naujovės ir aukščiausias našumas!

Pristatome naujausią mūsų stebuklą – kalnų dviratį su aliuminio rėmu – inžinerinės kompetencijos viršūnę ir mūsų įsipareigojimą suteikti motociklininkams neprilygstamą lauko patirtį. Daodebao mes kruopščiai sukūrėme šį dviratį, kad jis būtų jūsų geriausias kompanionas važiuojant sudėtingomis trasomis, siūlantis pažangiausias funkcijas, užtikrinančias puikų našumą ir ilgalaikį patvarumą.
Novatoriškas aliuminio lydinio rėmas:

Mūsų kalnų dviračio pagrindas yra jo naujoviškas aliuminio lydinio vidinis kabelių nukreipimo rėmas. Sukurtas tiksliai, šis rėmas ne tik garantuoja išskirtinį stiprumą, bet ir lengvą bei judrų važiavimą. Besiūlis vidinis kabelio vedimas pagerina dviračio estetiką, suteikdamas jam glotnią ir šiuolaikišką išvaizdą, kartu sumažindamas laido nusidėvėjimo riziką.
Išskirtinė pakabos sistema:

Mūsų dviratis, aprūpintas tvirta 38 mm storio smūgius sugeriančia priekine šake, užtikrina sklandų ir stabilų važiavimą net ir pačiomis nelygiausiomis vietomis. Nesvarbu, ar važiuojate uolėtais takais, ar leidžiatės nuo stačių kalnų, pakabos sistema efektyviai sugeria smūgius, užtikrindama optimalų valdymą ir komfortą. Tai reiškia, kad galite susikoncentruoti į važiavimo malonumą, pasitikėdami savo dviračio gebėjimu lengvai įveikti nelygius kelius.
Elegantiškas dizainas ir aukščiausios klasės apdaila:

Tiksli transmisija ir patikimas stabdymas:

Su pažangia Guobian 24-greičio perdavimo sistema ir patikimais mechaniniais diskiniais stabdžiais, mūsų dviratis siūlo sklandų pavarų perjungimą ir greitą stabdymo jėgą. Lengvai įveikite sudėtingus pakilimus ir nusileidimus, pasitikėdami pavarų perjungimo tikslumu ir stabdžių gebėjimu nedelsiant sustoti. Šis valdymo lygis suteikia jums galimybę drąsiai ir tiksliai važiuoti bet kokiu taku.
Populiarus Žymos: kalnų dviratis su aliuminio rėmu, Kinijos kalnų dviratis su aliuminio rėmu gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





