„Drift“ elektrinis paspirtukas
produkto pristatymas
| Sulankstomas | NE |
| Diapazonas vienam įkrovimui | 10-15KM |
| Maksimalus greitis | 21-30 km/val |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Išmanusis tipas | Bluetooth, Elektroninė |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | SMT-D6 |
| Įkrovimo laikas | 2-3H |
| Kategorija | Triratis motoroleris |
| Taikomi žmonės | Unisex |
| Baterijos talpa | < 10Ah |
| Variklio galia | 36V250W |
| Pedalų aukštis | 150 mm |
| Baterijos tipas ir talpa | Ličio jonų baterija 36V3600mAh |
| Laipiojimo kampas | 10 laipsnių -30 laipsnis |
| Variklio padanga | 8" kietas |
| Rida už įkrovimą | 15 km |
| Plastikinis tipas | PE |
| Maksimali apkrova | 120 kg |
| Dydis | 1100 * 650 * 690 mm |
| Sertifikavimas | CE |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Dėžutės dydis 69 * 54 * 21 cm pilno konteinerio užsakymui. |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 69x56x28 cm |
| Vieno bruto svoris: | 15.{1}} kg |

Sveiki atvykę į įspūdžių ir naujovių pasaulį su mūsų „Drift“ elektriniu paspirtuku – kur aukščiausios technologijos susitinka su jaudinančiais nuotykiais. Mūsų elektrinis dreifuojantis automobilis ne tik paspirtukas, bet ir iš naujo apibrėžia jūsų važiavimo būdą, suteikdamas jaudinančią patirtį įvairaus amžiaus motociklininkams.
Neprilygstama galia ir ištvermė:

Dėl puikios variklio galios šis elektrinis paspirtukas važiuoja kaip niekas kitas. Pajuskite skubėjimą, nes slystate be vargo, varomas varikliu, kuris užtikrina greitį ir valdymą. Kartu su ilgai veikiančia baterija jūsų nuotykiai bus ne tik jaudinantys, bet ir ištvermingi. Nereikia jaudintis dėl dažno įkrovimo – šis paspirtukas sukurtas taip, kad neatsiliktų nuo jūsų daug energijos reikalaujančio gyvenimo būdo ir siūlo begalines malonumo valandas.
Novatoriškas komforto dizainas:

Sukurtas atsižvelgiant į jūsų patogumą, mūsų „drift“ elektrinis triratis suteikia sėdėjimo vietą, leidžiančią vaikams patogiai sėdėti jų vystymosi stadijose. Unikalus lieso vairavimo metodas pagerina natūralų važiavimo srautą, todėl jis yra intuityvesnis, tobulesnis ir labiau suderintas su vaikų įgūdžiais. Ergonomiškas dizainas užtikrina patogią ir malonią patirtį, skatina pasitikėjimą, kol jie įvaldo dreifavimo meną.
Populiarus Žymos: „drift“ elektrinis paspirtukas, Kinijos „drift“ elektrinių paspirtukų gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: „Drift Car Electric“.
Kitas: ne
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








