Trijų ratų dreifavimo dviratis
produkto pristatymas
| Kiti atributai | |
| Amžius | 6-8 metų, 8-12 metų |
| Ratų medžiaga | Kita |
| Korpuso Medžiaga | Plienas |
| Sulankstomas | NE |
| Sėdynės komplekte | Taip |
| Rato numeris | Trys |
| Reguliuojamas aukštis | NE |
| Maksimalus greitis | <3,6 km/val |
| šviesa įtraukta | Taip |
| Modelio numeris | JLKJ-DP3 |
| Baterija | 36 V 3.0Ah ličio jonų akumuliatorius |
| Variklis | 36V 150W bešepetis variklis |
| Maksimali apkrova | 65 kg |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Priekinis ratas | 5,5 colio ratas |
| Galinis ratas | PU ratas |
| Rankena | Kintamasis greitis |
| Įkrovimo laikas | 3-4val |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Pakuotė: 1PCS/CTN CTN dydis: 57x44x21cm GW/NW: 9/8KGS 40HQ: 1280PCS |
| Uostas | Ningbo / Šanchajus |
| tiekimo galimybė | 36000 rinkinių / rinkinių per mėnesį |


Pasinerkite į įspūdžių pasaulį naudodamiesi 360 laipsnių dreifu, leidžiančiu motociklininkams įvaldyti drąsius manevrus ir patirti naują jojimo dimensiją. Apšvieskite savo kelią stilingai naudodami ryškius žibintus, kurie puošia 70 mm PU galinį ratą, sukurdami užburiantį vaizdinį vaizdą, kai dreifuojate po apylinkes.


Varomas patikimo 36 V 25 0 W bešepetėlio variklio ir 36 V 3,0 Ah / 3,6 Ah ličio akumuliatoriaus, šis drifto dviratis užtikrina sklandų ir galingą važiavimą. Sukimo rankena, siūlanti begalines sukimosi galimybes, suteikia žaismingo prisilietimo prie važiavimo dviračiu, skatina kūrybiškumą ir įgūdžių ugdymą.

Kviečiame pasiteirauti ir užsisakyti – leiskite trijų ratų dreifuojančiam dviračiui iš naujo apibrėžti jūsų važiavimo dviračiu sampratą, kiekvieną pasivažinėjimą paversdamas jaudinančiu nuotykiu. Priimkite žaidimo lauke ateitį su mūsų aukštos kokybės, daug funkcijų turinčiu ir nebrangiu drifto dviračiu, skirtu jauniems ir jauniems.
Populiarus Žymos: trijų ratų dreifuojančių dviračių, Kinijos trijų ratų dreifuojančių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: „Drift Trike“ elektrinis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








