Savarankiškai balansuojantis visų reljefų skraidyklė
Savaime balansuojantis All-Terrain Hoverboard yra sukurtas nuotykių mėgėjams, turintis 8-colių neslystančius, dilimui atsparius ratus, užtikrinančius stabilumą įvairiose vietovėse. Jis lengvai nešiojamas su rankenomis, padidindamas jo universalumą. Ant skraidančios lentos yra integruotas „Bluetooth“ ryšys, skirtas pramogoms, todėl važinėtis galima mėgautis skambant muzika. Tinka visoms amžiaus grupėms, skatina fizinę koordinaciją ir prailgina žaidimo laiką, nes baterija veikia ilgai. Šis gaminys yra patvarumo ir naujovių pavyzdys, kurį galima įsigyti tiesiai iš gamyklos už patrauklią kainą tiems, kurie nori ištirti visas vietoves.
produkto pristatymas
| Įtampa | 36V |
| Sulankstomas | NE |
| Diapazonas vienam įkrovimui | 5-10KM |
| Maksimalus greitis | 11-20 km/val |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Galia | 501-1000w |
| Išmanusis tipas | Jutiklis, elektroninis |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO / OEM |
| Modelio numeris | MBT-8CZSLL |
| Įkrovimo laikas | 2-3H |
| Kategorija | Dviejų ratų motoroleris |
| Baterijos talpa | < 10Ah |
| Vardas | Orlaivio lenta |
| Medžiaga | ABS + metalas |
| Spalva | balta, mėlyna, raudona |
| Įtampa | 36V |
| Galia | 501-1000w |
| Baterija | 36V, 2,4Ah įkraunama baterija |
| Įkrovimo laikas | 2-3H |
| Diapazonas vienam įkrovimui | 5-10KM |
| Padangos dydis | 10 colių |
| Maksimalus greitis | 16 km/h (priklauso nuo kelio ir svorio) |
| Uostas | Džedziango uostas |


Su 8-colių padangomis šie dilimui atsparūs ir neslidūs ratai užtikrina stabilų ir saugų sukibimą su įvairiais paviršiais. Drąsiai važiuokite nelygiais takais, šaligatviais ar žole apaugusiais plotais, nes šios skraidyklės visureigės galimybės atveria galimybių pasaulį motociklininkams, ieškantiems tyrinėjimo ir įspūdžių.


Ryšys sujungia pramogas su integruota „Bluetooth“ funkcija, paversdama jūsų skraidinimo lentą mobiliu pramogų centru. Sklandžiai susiekite jį su savo mobiliuoju įrenginiu ir mėgaukitės mėgstamomis melodijomis važiuodami, pagerindami bendrą patirtį ir į savo kelionę įtraukdami modernumo.


Būkite tikri dėl mūsų savaime balansuojančios All-Terrain Hoverboard kokybės, nes atliekami griežti bandymai, kad atitiktų aukščiausius standartus. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti šią išskirtinę skraidinimo lentą už palankią kainą, nes esame įsipareigoję teikti tiesioginius pardavimus iš gamyklos. Pasinaudokite šia galimybe ir patobulinkite savo vairavimo patirtį su skraidančiomis lentomis, kurios derina patvarumą, naujoves ir prieinamą kainą. Teiraukitės dabar ir pateikite užsakymą, kad prisijungtumėte prie raitelių, patiriančių visureigių tyrinėjimų jaudulį.
Populiarus Žymos: savaime balansuojanti visų reljefo hoverboard, Kinija savaime balansuojančių visų reljefų hoverboard gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: 2 ratų skraidyklė
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti


