Sulankstoma lovelė
Sulankstoma lovelė yra novatoriškas, vietą taupantis sprendimas, skirtas šiuolaikiniams auklėjimo poreikiams patenkinti. Jame yra be rūpesčių saugojimo parinktis, kuri nekenkia jūsų mažylio gerovei, tinklinis dangtelis, užtikrinantis optimalią oro cirkuliaciją ir apsaugą nuo vabzdžių, užtikrinančių patogų ir netrukdomą miegą. Ši vaikiška lovelė yra apgalvoto dizaino, praktiškumo ir patogumo įrodymas. Ji pristatoma už palankią kainą tiesiai iš gamyklos (DAODEBAO).
produkto pristatymas
| Pašto pakavimas | Y |
| Taikymas | Svetainė, miegamasis, kūdikiai ir vaikai |
| Dizaino stilius | Modernus |
| Medžiaga | Mediena |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Anhui, Kinija |
| Tipas | Vaikiška lovelė |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | LSAYB-Y02 |
| Produkto pavadinimas | Medinė vaikiška lovelė |
| Spalva | Balta, ruda |
| Dydis | 120*60cm |
| Pakavimas | 1PC/CTN |
| MOQ | 100 vnt |
| Pakuotės dydis | 115*69*12,5cm |
| Medžiaga | Pušies mediena |
| OEM/ODM | Priimtinas |
| Paketas | 1 vnt/CTN |
| N.W/G.W | 17,5/19,5 kg |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | Pakuotės detalės: 5 sluoksnių gofruotas dėklas, 1 vnt. / dėžutė |
| Uostas | Šanchajaus uostas |
| Tiekimo galimybės | 1000 vienetų/vnt. per mėnesį Medinė vaikiška lovelė |


Viena iš išskirtinių mūsų sulankstomos lovelės savybių yra galimybė ją laikyti ir sulankstyti, todėl ji sklandžiai įsilieja į jūsų gyvenimo būdą. Kai nenaudojama, lopšys užima minimaliai vietos, todėl yra idealus pasirinkimas tiems, kurių gyvenamosios patalpos yra ribotos. Šio dizaino patogumas leidžia be vargo nustumti vaikišką lovelę ir suteikti jums lankstumo, kurio reikia šiandieniniame dinamiškame vaikų auklėjimo pasaulyje.


Ši sulankstoma lovelė yra ne tik vietą taupantis stebuklas; tai taip pat daugiafunkcis kūdikių baldas. Dėl savo praktiško dizaino jis prireikus lengvai paverčiamas lopšiu, suteikiančiu jaukią ir saugią erdvę jūsų mažyliui pailsėti. Dėl palankios šios lovelės kainos jis yra patrauklus pasirinkimas tėvams, kurie siekia kokybės ir prieinamos kainos.

Populiarus Žymos: sulankstoma lovelė, Kinijos sulankstomų lovelių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




