Didelis maniežas kūdikiams
produkto pristatymas
| Pašto pakavimas | Y |
| Taikymas | Namų biuras, svetainė, miegamasis, kūdikiai ir vaikai, viešbutis, butas, biurų pastatas, ligoninė, mokykla, prekybos centras, laisvalaikio patalpos, prekybos centras |
| Dizaino stilius | Modernus |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Tipas | Maniežas |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | ABST-W26 |
| Produkto dydis | 132x140cm |
| Sertifikatas | EN71 |
| OĮG | Priimti OEM |
| Dėžutės dydis | 70x32x62 cm |
| N.W/G.W | 11,3 kg / 12,8 kg |
| Logotipas | Priimkite tinkintą logotipą |
| Tinkamo amžiaus | 6 M-3 Y |
| Privalumas | Sulankstomas raštas |
| tiekimo galimybė | 100 000 rinkinių / rinkinių per mėnesį |
| Uostas | Ningbo / Šanchajus / Yiwu / Guangdžou / Čingdao / Šendženas |

Pristatome mūsų Didelę maniežą kūdikiams – universalų ir novatorišką sprendimą, sukurtą siekiant suteikti didžiausią patogumą ir saugumą jūsų mažiesiems. Įrengti saugią žaidimų aikštelę dar niekada nebuvo taip paprasta; mūsų maniežas gali pasigirti be vargo įdiegimo procesu, kuris yra greitas ir neskausmingas. Nereikia profesionalių įrankių – galite jį greitai paruošti, užtikrindami, kad jūsų kūdikio žaidimo laikas prasidėtų greitai.

Tačiau patogumas tuo nesibaigia. Mūsų maniežas sukurtas atsižvelgiant į jūsų dinamišką gyvenimo būdą. Pasibaigus žaidimo laikui, jį galima be vargo išardyti ir sulankstyti. Plokštės tvarkingai išsiskiria, todėl galima kompaktiškai laikyti. Nesvarbu, ar planuojate šeimos kelionę stovyklavietėje, ar dieną kieme, mūsų maniežas gali jus lydėti visur, kur nuotykiai nuves. Jo nešiojamumas užtikrina, kad jūsų mažylis visada turėtų saugią erdvę tyrinėti, kad ir kur eitumėte.

Pritaikymas yra labai svarbus, o mūsų maniežas šiuo aspektu išsiskiria. Reguliuojamas dizainas suteikia galimybę sukurti tobulą žaidimų erdvę, pritaikytą jūsų gyvenamajai erdvei. Netenkina standartinė teatro forma? Jokiu problemu. Naudodami mūsų maniežą turite laisvę perkonfigūruoti jį į įvairias formas – ar tai būtų kvadratas, skaičius, stačiakampis, L kodas ar bet koks kitas jūsų pageidaujamas darinys. Šis lankstumas užtikrina, kad maniežas sklandžiai įsilies į jūsų namus, prisitaikydamas prie konkrečių jūsų poreikių.

Populiarus Žymos: didelis maniežas kūdikiams, Kinijos didelis maniežas kūdikiams gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






