Nešiojamas kūdikių maniežas
produkto pristatymas
| Pagrindiniai atributai | |
| Pramonei būdingi atributai | |
| Pašto pakavimas: | Y |
| Taikymas: | Namų biuras, svetainė, miegamasis, kūdikiai ir vaikai, viešbutis, butas, biurų pastatas, ligoninė, mokykla, prekybos centras, laisvalaikio patalpos, prekybos centras |
| Dizaino stilius: | Prancūzų kalba |
| Medžiaga: | Plastmasinis |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta: | Džedziangas, Kinija |
| Tipas: | Maniežas |
| Markės pavadinimas: | DAODEBAO |
| Modelio numeris: | ABST-W02 (14+2) |
| Sertifikatas: | EN71 |
| 40' HQ: | 357 |
| N.W/G.W: | 15,9/18kg |
| Amžiaus grupė: | 6 mėnesių - 3metų |
| Produkto dydis: | 149*187cm |
| Dėžutės dydis: | 79x37x65 cm |
| Funkcija: | Pramogos ir apsauga |
| Ypatybė: | Saugus, lengvai nuimamas sulankstymas |
| Uostas: | Ningbo / Šanchajus / Yiwu / Guangdžou / Čingdao / Šendženas |
| Tiekimo galimybė: | 100 000 rinkinių / rinkinių per mėnesį |

Pristatome mūsų nešiojamąjį kūdikių maniežą – revoliucinę žaidimų erdvę, sukurtą atsižvelgiant į lankstumą, saugumą ir žavingą estetiką. Šis maniežas nėra tik uždara vieta; tai drobė jūsų vaiko vaizduotei ir tyrinėjimams, siūlanti begalines žaidimo, mokymosi ir šeimos santykių galimybes.

Viena išskirtinių mūsų nešiojamo kūdikių maniežo savybių yra jo universalus dizainas. Galite nesunkiai sujungti plokštes į kvadrato, stačiakampio ar šešiakampio formas, todėl galėsite sukurti įvairaus dydžio žaidimų erdves, pritaikytas jūsų vaiko poreikiams ir turimam kambario dydžiui. Šis prisitaikymas užtikrina, kad jūsų mažylis turės pakankamai erdvės judėti, lavina jo motorinius įgūdžius, erdvinį suvokimą ir socialinę sąveiką.

Saugumas yra mūsų prioritetas, o mūsų maniežas yra su tvirtu dugnu su siurbtukais. Šie siurbtukai užtikrina išskirtinį sukibimą, todėl maniežas saugiai laikosi ant įvairių paviršių. Tai užtikrina, kad jūsų vaikas gali žaisti ir tyrinėti nerizikuodamas, kad maniežas pasislinks ar apvirs. Kūdikių vartai žaidimų zonoje veikia kaip švelnus suvaržymas, leidžiantis jūsų mažyliui laisvai šliaužti ir tyrinėti, užtikrinant savo saugumą

Patogumas yra mūsų dizaino esmė. Maniežą galima lengvai sulankstyti, kai jis nenaudojamas, paverčiant jį kompaktiško dydžio, užimančiu minimaliai vietos. Ši erdvę taupanti funkcija leidžia patogiai laikyti maniežą, todėl jūsų gyvenamoji erdvė išliks netvarkinga ir tvarkinga.
Populiarus Žymos: nešiojamas kūdikių maniežas, Kinijos nešiojamųjų maniežų gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Didelis kūdikių maniežas
Kitas: Maniežas berniukui
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





