Baby Buggy
produkto pristatymas
| Pramonei būdingi atributai | |
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO / OEM |
| Modelio numeris | HLF-JH968 |
| Medžiaga | Oksfordas |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., 6 mėn. - 3 m |
| Produkto pavadinimas | nešiojamas kelioninis kūdikio vežimėlis |
| Produkto dydis | 102 * 81 * 41cm |
| N.W/G.W | 11,2 kg / 13 kg |
| Pakuotės dydis | 75*30*55cm/vnt |
| 20GP/40HQ | 210vnt/560vnt |
| Logotipas | Kūdikių vežimėlis su individualiu logotipu |
| Funkcija | Kelionių sistema |
| Funkcija | Vienos sekundės sulankstomas vežimėlis |
| Naudojimas | Kasdienio gyvenimo nešioklė lauke |
| Ratai | Smūgio absorbcijos funkcija |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1 Kiekvienas gabalas supakuotas į plastikinį maišelį, 1 vnt supakuotas į kartoninę dėžę |
| ctn dydis: 75 * 30 * 55 cm / vnt | |
| ŠV/GW:.11,2kg/13kg | |
| Uostas | Tiandzinas / Čingdao / Šanchajus / Ningbo uostas |
| tiekimo galimybė | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |
Šio bagio esmė yra aviacinis aliuminio lydinio rėmas, derinantis patvarumą su lengva konstrukcija. Tai užtikrina tvirtą pagrindą, kuris gali atlaikyti kasdienio naudojimo sunkumus, o lengvas dizainas palengvina manevringumą ir leidžia tėvams be vargo naršyti įvairiose aplinkose.
Lengva navigacija pasiekiama naudojant priekinio rato orientavimo funkciją, leidžiančią sklandžiai manevruoti įvairiomis kryptimis. Priekinių ir galinių ratų stabdžiai užtikrina tikslų valdymą, užtikrinantį jūsų kūdikio saugumą sustojimų ir perėjimų metu.
Dėl palankios kainos, kurią lemia mūsų gamyklos tiesioginio pardavimo modelis, „Baby Buggy“ yra prieinamas pasirinkimas tėvams, ieškantiems aukštos kokybės ir daug funkcijų turinčio vežimėlio, nepakenkiant jų prieinamumui.
Populiarus Žymos: baby buggy, Kinijos baby buggy gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






