Babyone Walker
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | BTM-506 |
| Medžiaga | ABS PP |
| Rėmo medžiaga | Plastikiniai |
| Krovinio guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., 6 mėn. - 3 m |
| Tipas | Kūdikis Walkeris |
| Produkto pavadinimas | vaikštynė |
| Tinkamas amžius | 0-3 metų |
| Logotipas | Individualus logotipas |
| Ratai | 6 PU ratai |
| Grynasis svoris | 2 kg |
| Produkto dydis | 67*55*56cm |
| Funkcija | Išmokite vaikščioti |
| Spalvos | Individualizuota paklausa |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 6 vnt vienoje dėžutėje, o kiekvienos dėžutės dydis yra: 67 * 55 * 49 cm krepšelis{0}}gali būti atspausdintas su jūsų arba mūsų logotipu |
| Uostas | TIANJIN UOSTAS |
| Tiekimo galimybės | 10 000 dėžučių / dėžučių per mėnesį |
9-PAVAROS AUKŠČIO REGULIAVIMAS: su 5 reguliuojamais vaikščiojimo aukščiais ir 4 sėdynių aukščiais, šis dizainas pritaikytas įvairaus amžiaus ir ūgio vaikams ir veiksmingai apsaugo nuo O formos kojų. Jis saugiai palaiko iki 35 svarų sveriančius kūdikius, kai jie pradeda šliaužioti, stovėti ir tyrinėti.
LENGVAS SULANKSTAMAS DIZAINAS: vaikštyne yra sulankstoma atraminė rankena, kad būtų galima greitai sulankstyti ir išskleisti. Sulenktas jis tampa kompaktiškas, todėl jį lengva nešiotis ir laikyti.
AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS: Pagaminta iš ekologiško originalaus PP plastiko ir su pastorinta PU/lino pagalvėle, ši vaikštynė turi paaukštintą atlošą, kad būtų patogiau. Universalūs ratai leidžia sklandžiai judėti 360 laipsnių kampu, o padidintas pagrindas neleidžia apsiversti.
JAUKI REGULIUOJA SĖDYNĖ: Sukurta tiek berniukams, tiek mergaitėms, vaikštynė turi minkštą paaukštintą atlošą, kuri suteikia papildomos atramos ir patogumo. Be to, sėdynės pagalvėlę galima skalbti mašinoje, kad ją būtų lengva prižiūrėti.
Populiarus Žymos: babyone vaikštynės, Kinijos babyone vaikštynės gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Babyco Walkeris
Kitas: Kūdikių aktyvumo vaikštynės
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








