Vaikščiotojas su ratukais
produkto pristatymas
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | BTM-501 |
| Medžiaga | plastmasinis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-3 metų |
| Produkto pavadinimas | Pusher 3 in 1 muzikinis žaislas vaikštynė važiuoja automobiliu |
| Spalva | Juoda mėlyna, raudona, žalia |
| Funkcija | muzika, šviesa ir kt. |
| Ratai | 7 ratai |
| Amžius | 6-18 mėnesių |
| Pakrovimo svoris | 30 kg |
| Aukštis | reguliuojamas |
| Dėžutės dydis | 72 * 60 * 60 cm |
| Paketas | 6vnt/ctn |
| N.W./G.W | 15 kg / 16,5 kg |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | Tarptautinė standartinė pakuotė, 6 vnt. / dėžutė |
| Uostas | Tianjinxingang |
| tiekimo galimybė | 2000 vienetų / vienetų |
Mūsų vaikštynės pagrindas yra aštuoni universalūs ratai, strategiškai suprojektuoti taip, kad išvengtų apsivertimo ir užtikrintų saugią bei stabilią platformą jūsų mažylio nuotykiams. Šie ratukai suteikia ne tik mobilumo, bet ir pagrindą jūsų kūdikiui, kad jis ugdytų pasitikėjimą ir koordinaciją naršant aplinkiniame pasaulyje.
Patogumas yra svarbiausias dalykas, o mūsų vaikštynė pristatoma su pliušinėmis ir pastorintomis pagalvėlėmis, kurios jaukiai slepia jūsų kūdikį. Ši vaikštynė, skirta kūdikiams, besimokantiems vaikščioti, tampa komforto prieglobsčiu, skatinančiu jūsų mažylį tyrinėti saugiai ir lengvai. Dizainas leidžia žaisti savarankiškai, suteikiant kūdikiui laisvę pačiam žengti pirmuosius žingsnius, o suaugusiesiems suteikiama pelnyta akimirka atsipalaiduoti.

Populiarus Žymos: vaikštynė su ratukais, Kinijos vaikštynių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








