Triratis vežimėlis kūdikiui
Triratis kūdikių vežimėlis vaikui – tai daugiafunkcis triratis, apjungiantis balansinio dviračio, vaikštynės, triračio, dviračio, kūdikio vežimėlio ir skėčio vežimėlio savybes. Jis sukurtas patogumui su lengvo sulankstymo funkcijomis, prisitaikantis prie įvairaus amžiaus kūdikių poreikių. Šis gaminys supaprastina auklėjimą augdamas kartu su vaiku, siūlydamas praktišką ir ekonomišką vaiko mobilumo sprendimą.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 10" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Stabdžių sistema | V stabdys |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Treniruočių ratai | Taip |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Kilmės vieta | Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | NBLK-SLA6 |
| Bendras svoris | 5,8 kg |
| Grynasis svoris | 4,7 kg |
| Ilgis (m) | 80cm |
| Apkrova | 35 kg |
| Produkto pavadinimas | Balansinis dviratis vaikams |
| Spalva | Pritaikyta spalva |
| išskleistas Dydis | 80*44*58/85 cm |
| Logotipas | Priimti pritaikytą logotipą |
| Medžiaga | Aliuminio lydinys + PP PU TPR |
| Amžius | 2-6 metų vaikai |
| OEM/ODM | Priimta |
| Funkcija | Sulankstomas |
| Sertifikatas | EN71/CE |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1 PC/ CTN RUDA DĖŽUTĖ |
| Uostas | DŽONŠANAS, KINIJA |
| Tiekimo galimybės | 100 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Skirtingai nuo įprastų variantų, mūsų daugiafunkcis balansinis dviratis pristato naują patogumo erą su galingomis ir be rūpesčių sulankstymo funkcijomis. Šis triratukas, sukurtas prisitaikyti prie kintančių įvairaus amžiaus kūdikių poreikių, sklandžiai transformuojasi, nereikalaujant sudėtingų įrengimų. Šis universalumas leidžia tėvams suteikti savo mažyliams naujų ir amžių atitinkančių potyrių – visa tai vienoje kompaktiškoje ir patogioje pakuotėje.


Dėl palankios kainos ir mūsų įsipareigojimo tiesiogiai parduoti gamykloje šis daugiafunkcis triratis yra ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas tėvams. Atsisakydami tarpininkų, sutaupytas išlaidas perkeliame savo klientams, suteikdami išskirtinę vertę produktui, kuris pranoksta įprastas kategorijas ir siūlo daugybę funkcijų.

Populiarus Žymos: kūdikių vežimėlis triratukas vaikui, Kinijos kūdikių vežimėlis triratukas vaikams gamintojų, tiekėjų, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




