Triratis 3-į-1
produkto pristatymas
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Amžiaus ribos | Nuo 0 iki 24 mėnesių, nuo 2 iki 4 metų, nuo 5 iki 7 metų |
| Modelio numeris | HLF-6019 |
| Produkto pavadinimas | Vaikiškas triratukas |
| Stilius | Važiuojamas žaislas |
| Spalva | Violetinė |
| Prekės dydis | 80 * 52 * 98cm |
| Ratai | priekinis ratas 12 colių, galinis ratas 10 colių |
| Funkcija | pasukama sėdynė, kūdikio sėdėjimas arba gulėjimas |
| Rėmas | plieno |
| 40HQ pakrovimas | 840 vnt |
| G.W | 13 kg |
| N.W | 12 kg |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 1 vnt vienoje dėžutėje |
| tiekimo galimybė | 8000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Panardinkite savo vaiką į prabangą su odiniais apsauginiais turėklais, kurie ne tik suteikia elegancijos, bet ir užtikrina saugų bei patogų važiavimą. Sėdynė užima pagrindinę vietą dėl įspūdingo 360-laipsnio pasukimo, todėl jūsų mažylis gali be vargo tyrinėti aplinką. Ši naujoviška dizaino savybė suteikia jų važiavimui naują dimensiją, skatina smalsumo ir nuotykių jausmą.


Pramogos derina funkcionalumą su integruotomis muzikos ir apšvietimo funkcijomis. Stebėkite, kaip jūsų vaiko veidas nušvinta iš džiaugsmo, kai jis muša pedalus kartu su linksmomis melodijomis, kiekvieną kelionę paversdamas įvairiais pojūčiais. Skėtis nuo saulės užbaigia ansamblį, suteikdamas esminę apsaugą nuo saulės spindulių, užtikrindamas jūsų vaiko komfortą vaikščiojant lauke.


Įperkamumas yra mūsų įsipareigojimo kertinis akmuo, nes mūsų gamyklos tiesioginio pardavimo modelis suteikia palankią kainą. Tikime, kad galime pasiūlyti išskirtinę kokybę, nepakenkdami kainai, užtikrindami, kad triratis 3-in-1 būtų prieinamas visoms šeimoms, ieškančioms aukščiausios kokybės pasivažinėjimo savo mažiesiems.

Populiarus Žymos: triratis 3-in-1, Kinija triratis 3-in-1 gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti


