Balansinis dviratis 2 metų amžiaus
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 10" 12" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Priekinių ir galinių ratų V stabdžiai |
| Ratlankio medžiaga | Plieno lydinys |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Xingtai, Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XXKL-HP1208 |
| Bendras svoris | 3,8 kg |
| Grynasis svoris | 3,2 kg |
| Pedalo tipas | Kiti pedalai |
| Ilgis (m) | 1.2 |
| Apkrova | 70 kg |
| Produkto pavadinimas | Balansinis dviratis vaikams |
| Medžiaga | Draugiškas aplinkai |
| Dydis | 12 14 16 20 colių OĮG |
| Balnas | Patogus |
| Padanga | Guminė oro padanga / EVA padanga / plastikinė padanga |
| Amžius | 1-5 metų vaikai |
| Spalva | Daugiaspalvis, OEM |
| Stilius | Geriausias kūdikių dviratis |
| Taikymas | Važiavimas dviračiu lauke / kelyje |
| OEM ir ODM | Priimta |
| Pakuotės detalės | 2 vnt / ctn, SKD 85%, Priimkite individualų pakuotę |
| Uostas | Tiandzino uostas arba uostas |
| Tiekimo galimybės | 3000 rinkinių / rinkinių per mėnesį |
𝐀𝐝𝐣𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐒𝐞𝐚𝐭: Mūsų 12 colių vaikiškas balansinis dviratis sukurtas augti kartu su vaiku. Sėdynę galima lengvai reguliuoti nuo 12"{2}}", kad atitiktų jų aukštį, užtikrinant patogų ir asmeninį važiavimo potyrį
𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐭𝐞𝐬 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐨𝐨𝐫𝐝𝐢𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧: Mūsų kūdikių balansinis dviratis be pedalų yra puiki priemonė padėti jūsų vaikui lavinti pusiausvyros ir koordinacijos įgūdžius. Išmokę balansuoti ir vairuoti nenaudodami treniruočių ratų, jie įgis pasitikėjimo savimi ir bus geriau pasirengę važiuoti tradiciniu dviračiu.
𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐥𝐚𝐛𝐥𝐞: Šis balansas pagamintas tik iš aukštos kokybės medžiagų, 6 kg ddsler. 5,7 svaro, todėl jūsų vaikas gali lengvai važiuoti ir vaikščioti. Jis gali atlaikyti šiurkštų kasdienį naudojimą, užtikrindamas ilgalaikį malonumą jūsų mažyliui
𝐒𝐚𝐟𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐞𝐜𝐮𝐫𝐞: Mažų vaikų stumiamajame dviratyje yra nepramušamų ir neslystančių EVA putų padangos, kurios užtikrina sklandų ir stabilų važiavimą bet kokioje reljefoje ir tvirtu plieniniu rėmu. komfortą. 360 laipsnių pasukama vairas apsaugo nuo kūdikio traumų
𝐅𝐮𝐧 𝐚𝐧𝐝 𝐄𝐚𝐬𝐲 𝐭𝐨 𝐑𝐢𝐝𝐞: Ergonomiško dizaino ir intuityvių valdiklių dėka mūsų 12 colių vaikiškas balansinis dviratis bus išmanusis atostogų pasirinkimas jūsų vaikui. Jie mėgausis valandų valandas žaisdami lauke, ugdydami pagrindinius jojimo įgūdžius ir linksmindamiesi
Populiarus Žymos: 2 metų amžiaus balansinis dviratis, Kinija 2 metų amžiaus balansinis dviratis, gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Nėra pedalo balanso dviračio
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



