Geriausias Automobilis Vaikams
produkto pristatymas
| Pramonei būdingi atributai | |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Galia | Baterija |
| Kiti atributai | |
| Amžiaus ribos | Nuo 2 iki 4 metų, nuo 5 iki 7 metų, nuo 8 iki 13 metų |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Tipas | Automobilis |
| Stilius | Važiuok On Toy |
| Lytis | Unisex |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | PHXH-JC111C |
| Spalva | Raudona Mėlyna Balta Geltona Žalia Juoda |
| Produkto dydis | 100*65*67cm |
| Pakuotės dydis | 100,5*55,5*33cm |
| N.W | 14.4 |
| G.W | 16.8 |
| CBM | 0.184 |
| MOQ | 370 |
| Produkto pavadinimas | Vaikų elektromobilis |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 100,5x55,5x33 cm |
| Vieno bruto svoris: | 16.800 kg |


Paprastas užvedimas vienu mygtuko mygtuku, šis važiuojamasis automobilis siūlo be vargo užvedimą, suteikiantį galimybę jauniems vairuotojams kontroliuoti savo žaidimo nuotykius. Pirmyn ir atgal parinktys kartu su didelio ir mažo greičio nustatymais užtikrina dinamišką ir universalų vairavimo patirtį, kuri gali prisitaikyti prie besikeičiančių jūsų vaiko pageidavimų.

Suteikite savo mažyliui galią valdyti savo nuotykius šviesos valdymo jungikliu, leisdami jam valdyti apšvietimą naršydami žaidimo scenarijus. Akumuliatoriaus ekranas informuoja juos ir užtikrina nenutrūkstamą pramogą be netikėtų pauzių.

Saugumas yra svarbiausias, nes rankenos ir saugos diržas suteikia papildomos atramos ir saugumo kiekvieno važiavimo metu. Mūsų geriausias automobilis vaikams, kurio kaina yra konkurencinga ir parduodama tiesiogiai gamykloje, siūlo prieinamą kainą neprarandant kokybės.
Populiarus Žymos: geriausias automobilis vaikams, Kinija geriausias automobilis vaikams gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








