Automobiliai 5 metų vaikams Automobiliai 5 metų vaikams
produkto pristatymas
| Pramonei būdingi atributai | |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Galia | Baterija |
| Kiti atributai | |
| Amžiaus ribos | 0 iki 24 mėnesių, nuo 2 iki 4 metų, nuo 5 iki 7 metų, nuo 8 iki 13 metų |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Tipas | Automobilis |
| Stilius | Važiuok On Toy |
| Lytis | Unisex |
| Markės pavadinimas | DAODEABO |
| Modelio numeris | PHXH-Audi TTRS |
| Produkto pavadinimas | Licencijuotas vaikiškas Audi TTRS automobilis |
| Spalva | raudona, balta, juoda, geltona, mėlyna-pilka, mėlyna, rožinė, pilka |
| Funkcija | Elektrinis nuotolinio valdymo pultas |
| Ratai | 4 Ratai |
| apibūdinimas | Muzikinė plokštelė: USB lizdas, maitinimo ekranas |
| Baterija | 12V4.5AH |
| Produkto dydis | 102 * 60 * 44 cm |
| Dėžutės dydis | 102*54*27 cm / CBM: 0,149 |
| GW & NW (KG) | 14,5 / 11,8 kg |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 1 * 20HQ:96PCS;1 * 40HQ:247PCS |


Šie automobiliai, varomi tvirtos 12 V didelės ir mažos spartos sistemos, siūlo dinamiškus judesius pirmyn ir atbuline eiga ir suteikia jaudinančią, tačiau saugaus vairavimo patirtį, pritaikytą jūsų 5-metų tyrinėtojo įgūdžiams. Priekiniai ir galiniai žibintai suteikia tikroviškumo, pagerina matomumą ir sukuria svaiginančią vairavimo atmosferą.


Patirkite sklandų ir patogų važiavimą su galinių ratų amortizatoriumi, užtikrinančiu stabilumą įvairiose vietovėse. Pridėtos dvigubos durys suteikia rafinuotumo, leidžia lengvai įlipti ir išlipti, o tai skatina jaunų vairuotojų nepriklausomybės jausmą.


Būkite tikri, mūsų 5-mečiams skirtų automobilių kainos yra palankios, nes įsipareigojame tiesiogiai parduoti gamykloje. Kokybė, saugumas ir įperkamumas yra mūsų misijos priešakyje – užtikrinti, kad šie elektromobiliai taptų brangiais jūsų vaiko augančių nuotykių palydovais.

Populiarus Žymos: automobiliai 5 metų vaikams automobiliai 5 metų vaikams, Kinija automobiliai 5 metų amžiaus automobiliai 5 metų automobiliai gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







