Vaikiškas motociklas triratis
produkto pristatymas
| Pagrindiniai atributai | |
| Pramonei būdingi atributai | |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Galia | Baterija |
| Kiti atributai | |
| Amžiaus ribos | Nuo 2 iki 4 metų, nuo 5 iki 7 metų, nuo 8 iki 13 metų |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Tipas | Automobilis |
| Stilius | Važiuok On Toy |
| Lytis | Unisex |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | BEJ-1288SL |
| Baterija | 6V4AH*2 |
| Variklis | 540*1 |
| Įkrovimo laikas | 6-9 val |
| Produkto apkrova | 60 kg |
| Grynas svoris | 11,5 kg |
| Funkcijos | ankstyvasis ugdymas, istorija, muzika, USB, MP3 lizdas, LED lemputė |
| dydis | 105*40*57cm |
| Produkto pavara | vienas pavaras |
| Produktų pavadinimas | Vaikiškas elektrinis motociklas triratis |
| Ratai | 2 ratai / 3 ratai |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 2023 m. dizaino kūdikių motociklas |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 94x31x55 cm |
| Vieno bruto svoris: | 11.500 kg |

Pristatome vaikų motociklų triratį – tobulą saugumo, stiliaus ir pramogų derinį, skirtą jauniems motociklininkams nuo 2 iki 6 metų suteikti įdomių ir saugių važiavimo patirties. Šis triratis išsiskiria novatorišku trijų ratų stabiliu kėbulo dizainu, kuris siūlo sklandų ir užtikrintą važiavimą jūsų mažylio žaidimo nuotykiams.

„Viskas įskaičiuota“ automobilio kėbule pirmenybė teikiama saugai, užtikrinant saugią ir apsaugotą erdvę jūsų vaikui. Trijų ratų konstrukcijos stabilumas skatina pusiausvyrą ir pasitikėjimą, todėl jūsų vaikas gali mėgautis saugiu ir maloniu važiavimu. Savarankiško vairavimo ir nuotolinio valdymo pultelis suteikia universalumo ir suteikia tėvams patogumo prireikus vadovauti vaiko kelionei.


Patogumas yra svarbiausias, nes padidintos ir patogios sėdynės suteikia jaukią ir ergonomišką sėdėjimo vietą jūsų jaunajam motociklininkui. Šaltos šviesos, integruotos į triratį, padidina jo vizualinį patrauklumą ir sukuria įdomią žaidimo atmosferą. Kartu su ankstyvojo ugdymo muzika šis triratukas tampa įtraukiančia pojūčių patirtimi, skatinančia jūsų vaiko regėjimą ir garsą.

Dominuojanti kūno išvaizda triratukui suteikia stiliaus atspalvio, todėl jis yra išskirtinis aksesuaras jūsų vaiko žaidimui. Galite pasirinkti iš kelių spalvų, todėl galite pasirinkti tobulą atspalvį, kuris atitiktų jūsų vaiko pageidavimus ir leis jam važiuoti stilingai.
Mūsų įsipareigojimas siekti įperkamumo atsispindi palankioje vaikų motociklo triračio kainoje. Pasinaudokite mūsų tiesioginiu gamyklos pardavimu ir teiraukitės dabar, kad užtikrintumėte šį puikų pavėžėjimą savo vaikui. Pasirinkę šį gaminį, investuojate į kokybišką, stilingą ir linksmą vaiko žaidimų repertuaro priedą.
Nepraleiskite progos įnešti džiaugsmo ir jaudulio į savo mažylio pasaulį. Kviečiame pasiteirauti ir užsisakyti vaikų motociklo triratį jau šiandien, o nuotykiai ant trijų ratų prasideda!
Populiarus Žymos: vaikų motociklų triratukas, Kinijos vaikiškų motociklų triračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Power Wheels automobiliai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




