Elektrinių lenktyninių automobilių vaikų driftas
produkto pristatymas
| Pramonei būdingi atributai | |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Galia | Baterija |
| Kiti atributai | |
| Amžiaus ribos | Nuo 2 iki 4 metų, nuo 5 iki 7 metų |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Tipas | Automobilis |
| Stilius | Važiuok On Toy |
| Lytis | Unisex |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | PHXY-RT8009 |
| Produkto pavadinimas | elektrinis pedalas go kart |
| Spalva | Raudona |
| Funkcija | Valdomas elektriniu pedalu |
| Variklis | 35W*1 |
| Ratai | 2 Ratai |
| Produkto dydis | 74,7*99,8*48,6 cm |
| Dėžutės dydis | 102 * 49 * 32cm |
| G.W.&N.W | 16,45/13,45 kg |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 1 * 20HQ:96PCS;1 * 40HQ:247PCS |


Pasinerkite į galimybių pasaulį su galingais 12 V 550 8000RPM*2 varikliais, kurie varo šį lenktyninį automobilį dinamišku greičiu ir tikslumu. 12V7ah baterija užtikrina ilgalaikį ir jaudinantį žaidimo laiką, leisdama jūsų vaikui mėgautis judesiais pirmyn ir atgal, staigiais posūkiais į kairę ir dešinę bei 360 laipsnių sukimosi įspūdžiais. Pedalo akceleratorius suteikia autentišką vairavimo patirtį, leisdamas jūsų mažajam lenktynininkui valdyti savo kelionės greitį ir kryptį.


Esant palankiai kainai, kviečiame teirautis ir užsisakyti tiesiai iš gamyklos. Mūsų įsipareigojimas pasiūlyti kokybę už prieinamą kainą užtikrina, kad jūsų vaiko pramogos būtų išskirtinės vertės. Prailginkite žaidimo laiką su elektriniu lenktyniniu automobiliu, skirtu vaikų dreifavimui – kur spalvų spektras, pritaikomos parinktys ir jaudinančios funkcijos susilieja, kad sukurtumėte nepamirštamą lenktynių patirtį. Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame vaizduotė susitinka su naujovėmis, o kiekvienas pasivažinėjimas yra naujas nuotykis.
Populiarus Žymos: elektrinių lenktyninių automobilių vaikų dreifavimas, Kinijos elektrinių lenktyninių automobilių vaikų dreifuojančių automobilių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







