Pigūs vaikiški dviračiai
Ekonomiški vaikiški dviračiai yra lengvi, patvarūs su daug anglies turinčio plieno rėmais ir pritaikytomis spalvomis, tinkami iki 100 kg. Šie dviračiai su 21-greičio pavaromis, aliuminio lydinio ratlankiais ir pneumatinėmis padangomis yra skirti motoriniams įgūdžiams, koordinacijai ir savarankiškumui tobulinti. Parduodant tiesiogiai gamintojo, jie užtikrina konkurencingas kainas ir patikimą aptarnavimą po pardavimo.
produkto pristatymas
| Rėmo medžiaga | Didelio anglies kiekio plienas |
| Šakės medžiaga | Didelio anglies kiekio plienas |
| Šakės pakaba | NE |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Rato dydis | 18"20"22" |
| Pavaros | 21 Greitis |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Padangos plotis | 20*1.75" |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Modelio numeris | XAM-MBTFF |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Apkrova | 100 kg |
| Ilgis (m) | 1.8 |
| Grynas svoris | 15 kg |
| Bendras svoris | 16 kg |
| Spalva | raudona mėlynaŠokoladasCustomized Spalva |
| Rėmas | Didelės anglies plieno rėmas |
| Stabdis | Diskiniai stabdžiai |
| Stilius | MTB kalnų dviratis |
| Dydis | 18/20/22 |
| Padanga | Oro padanga |
| Rato tipas | 18 "Pneumatinės padangos |
| OĮG | Priimtina |
| Paketas | 85% supakuota |
| Grandinė | Padėties nustatymo grandinė |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Dėžutė |
| Uostas | TIANJIN |
| tiekimo galimybė | 20 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Šie nebrangūs dviračiai sukurti taip, kad jauniesiems nuotykių ieškotojams būtų teikiama praturtina važiavimo patirtis. Lengvas dizainas užtikrina, kad kiekvienas pedalo paspaudimas būtų be vargo, todėl kiekvienas važiavimas yra vėjas ir įkvėps džiaugsmo jausmą, lydintį kiekvieną vaikystės nuotykį.


Mūsų pigūs vaikiški dviračiai, pagaminti iš patvarių medžiagų, yra ne tik žaidimai; jie yra tvirti kompanionai, sukurti taip, kad atlaikytų vaikystės pabėgimų veržlumą. Patraukli dviračių išvaizda suteikia stiliaus pojūtį, kiekvieną pasivažinėjimą paversdama vaizdiniu malonumu ir pasididžiavimu jauniesiems motociklininkams.


Mūsų dviračiai yra daugiau nei tik fizinės veiklos įrankiai; jie tarnauja kaip nepriklausomybės priemonė. Vaikų skatinimas savarankiškai naršyti važiuojant ugdo pasitikėjimo savimi jausmą, sprendimų priėmimą ir džiaugsmą tyrinėti pasaulį jų sąlygomis.


Turėdami palankią kainą ir tiesioginį gamyklos pardavimą, laukiame jūsų užklausų ir užsakymų. Mūsų įsipareigojimą siekti kokybės papildo garantinis aptarnavimas po pardavimo. Naršykite vaikystės linksmybių pasaulį su mūsų pigiais vaikiškais dviračiais, kur įperkamumas ir begalinės galimybės.
Populiarus Žymos: pigūs vaikiški dviračiai, Kinijos pigių vaikiškų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




