Įperkami vaikiški dviračiai
Įperkami vaikiški dviračiai išsiskiria lengvu dizainu, reguliuojamu aukščiu, ilgaamžiškumu ir palaikymu motorikos vystymuisi bei savarankiškumui. Jie tinka įvairių dydžių su plieniniais rėmais, aliuminio lydinio ratlankiais ir treniruokliais, tinka vaikams iki 120 kg. Šiais dviračiais siekiama pagerinti koordinaciją, raumenų jėgą ir socialinius įgūdžius, o tiesioginis gamyklos pardavimas užtikrina prieinamą kainą, kokybę ir aptarnavimą po pardavimo.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 18" 20"22" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Stabdžių linija |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Treniruočių ratai | Taip |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-MBTHM |
| Šakės pakaba | Taip |
| Bendras svoris | 9,5 kg |
| Grynasis svoris | 8,5 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 0.95-1.15m |
| Apkrova | 120 kg |
| Produkto pavadinimas | vaikiškas dviratis |
| Dydis | 18" 20"22" |
| Ratlankis | Aliuminio lydinio ratlankis |
| Šakė | Plieninė šakutė |
| Stabdys | Rankinis stabdys |
| Balnas | Minkšta oda |
| Rato tipas | 18 20 22 colių pneumatiniai ratai |
| Rato dydis | 18 20x2.125/2.4 |
| Siuntimo būdai | Jūra |
| Privalumas | Tiesioginė gamykla |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1 vnt. / dėžutė su anglų kalba arba paprašykite kalbos vadovo Su 5 sluoksnių rudos spalvos dėžute arba spalvota dėžute |
| Uostas | Tiandzinas arba Čingdao |
| Tiekimo galimybės | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


PUIKIAI TINKAMAS: geriau prigludęs dviratis leidžia greičiau mokytis, padidinti pasitikėjimą savimi ir smagiau. Šis lengvas, ergonomiškas dviratis, sveriantis 23,25 svaro, yra lengvai manevruojamas vaikams.


OPTIMIZUOTAS PEDALAS: Kai stiprinimo koeficientas yra 3,5, kiekvienas pedalo paspaudimas padidins greitį ("stiprinimą") su reikiamu energijos kiekiu ("santykiu"), kad juos varytų, todėl bus lengviau pradėti ir geriau išlaikyti pusiausvyrą.

Populiarus Žymos: įperkami vaikiški dviračiai, Kinija įperkamų vaikiškų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Pigūs vaikiški dviračiai
Kitas: Spalvingas dviratis vaikams
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




