Vaikiškas dviratis
Vaikiškas dviratis DAODEBAO yra pritaikytas 3-8 amžiaus vaikams, todėl su aukštu plieniniu rėmu ir vieno greičio pavarų sistema siūlo saugų ir malonų važiavimą. Jame yra 20"–26" ratų dydis, diskiniai stabdžiai ir 150 kg keliamoji galia, užtikrinanti patvarumą ir patikimumą. Su guminėmis pneumatinėmis, EVA arba plastikinėmis padangomis ir patogiu balnu, šis dviratis yra skirtas važiuoti lygumose, todėl jauniems motociklininkams suteikiama stabili ir maloni važiavimo dviračiu patirtis.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Rato dydis | 20"24"26" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Padangos plotis | 26*4" |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-HB |
| Šakės pakaba | NE |
| Bendras svoris | 19 kg |
| Grynasis svoris | 18 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 130 cm |
| Apkrova | 150 kg |
| Produkto pavadinimas | Miesto dviratis |
| Spalva | Pritaikyta |
| Logotipas | Individualus logotipas |
| Dydis | 20"24"26" |
| Greitis | Vieno greičio dviratis |
| Stilius | Populiarus |
| Padanga | Guminė oro padanga / EVA padanga / plastikinė padanga |
| Balnas | Patogus |
| Taikymas | Plokštuma |
| Medžiaga | Aukštas plienas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 2 vnt / ctn, SKD 85%, Priimkite individualų pakuotę |
| Uostas | Tiandzino uostas |
| Tiekimo galimybės | 200 vienetų / vienetų per metus |



Nuimami treniruokliai: pradedantiesiems yra efektyvu sumontuoti treniruoklius, kad išmoktų važiuoti. Nuimami treniruokliai taip pat suteikia vaikams daugiau praktikos mokytis pusiausvyros.
Populiarus Žymos: vaikiškas dviratis, Kinijos vaikiškų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Dviratis berniukams
Kitas: Vaikiškas dviratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





