Vaikiškas dviratis
DAODEBAO vaikiškas dviratis skirtas 3-8 metų vaikams, turi patvarų plieninį rėmą, vieno greičio pavarą ir diskinius stabdžius. Jis tiekiamas su 20-colių rato dydžiu, reguliuojamu balnu ir yra įvairių spalvų. Šis dviratis idealiai tinka jauniems motociklininkams, suteikiant saugų ir patogų važiavimą dviračiu, kurio keliamoji galia yra 120 kg.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 20" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Treniruočių ratai | NE |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-DSL |
| Šakės pakaba | Taip |
| Bendras svoris | 13 kg |
| Grynasis svoris | 12 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1.2 |
| Apkrova | 120 kg |
| Prekė | vaikiškas kalnų dviratis |
| Spalva | raudona mėlyna oranžinė violetinė arba pritaikyti |
| Dydis | 16 18 20 22 24 colio |
| Greitis | vienas greitis |
| Rėmas ir šakutė | plieninis rėmas, pakabos šakė |
| Vairas | plieno |
| Stabdys | dvigubas diskinis stabdys |
| Padanga | 2.35 gumos padanga |
| Ratlankis | aliuminio lydinys |
| Balnas | gumos |
| Pakuotės detalės | 85% SKD 1PCS/CTN 45% SKD 1PCS/CTN AB 2PCS/3PCS/4PCS/CTN CKD 3PCS/4PCS/CTN KREPŠELIS Maža kaina 2023 m. Vaikiški dviračiai Vaikiški dviračiai Kūdikių dviračiai Dviračiai Bicicleta Dviratis vaikams 12 14 colių MTB Vtt kalnų dviratis |
| Uostas | Tiandzino uostas, Čingdao uostas arba pagal klientų reikalavimus |
| Tiekimo galimybės | 100000 vienetų/gabalų per mėnesį vaiko kalnų dviratis sepeda anak |


Panardinkite savo mažylį į važiavimo džiaugsmą mūsų apgalvotai sukonstruotu vaikišku dviračiu, pasižyminčiu lengvu dizainu, kuris užtikrina sklandų ir malonų potyrį. Reguliuojamo aukščio funkcionalumas suteikia universalumo, prisitaiko prie nuolat kintančių augančio vaiko poreikių ir užtikrina optimalų komfortą bei saugumą.


Patrauklioje ir ryškioje išorėje mūsų dviratis yra ne tik transporto priemonė; tai mados pareiškimas ant ratų. Žavi išvaizda skirta ne tik patikti jaunųjų motociklininkų estetikai, bet ir sužadinti jų vaizduotę bei ugdyti giliai įsišaknijusią meilę tyrinėjimams.


Mūsų dviračių dizaino filosofijos pagrindas yra siekis skatinti nepriklausomybę. Savarankiškai mindami pedalus ir vairuodami vaikai ugdo savarankiškumo jausmą, ugdo pasitikėjimą savimi ir sprendimų priėmimo įgūdžius. Ši naujai atrasta nepriklausomybė apima ne tik jodinėjimą, bet ir daro teigiamą įtaką įvairiems jų kasdienio gyvenimo aspektams.
Populiarus Žymos: vaikiškas dviratis, Kinijos vaikiškų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




