Jaunimo kalnų dviratis
„Junior Mountain Bike“ yra pritaikytas jauniems tyrinėtojams, turi tvirtą plieninį rėmą ir 18 colių ratus, skirtus važiuoti įvairiose vietovėse. Jame yra vieno greičio pavara ir mokomieji ratai, skirti padėti pradedantiesiems, daugiausia dėmesio skiriant saugai ir pasitikėjimo stiprinimui. Šis dviratis yra ideali pažintis su kalnų dviračiais vaikams, pabrėžianti patvarumą ir vaikams pritaikytą dizainą.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 18" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Stabdžių linija |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Treniruočių ratai | Taip |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | KAQ-XKJN |
| Šakės pakaba | Taip |
| Bendras svoris | 9,5 kg |
| Grynasis svoris | 8,5 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 0.95-1.15m |
| Apkrova | 120 kg |
| Produkto pavadinimas | vaikiškas dviratis |
| Dydis | 18" 20"22" |
| Ratlankis | Aliuminio lydinio ratlankis |
| Šakė | Plieninė šakutė |
| Stabdys | Rankinis stabdys |
| Balnas | Minkšta oda |
| Rato tipas | 20 colių pneumatiniai ratai |
| Rato dydis | 20x2.125/2.4 |
| Siuntimo būdai | Jūra |
| Privalumas | Tiesioginė gamykla |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1 vnt. / dėžutė su anglų kalba arba paprašykite kalbos vadovo Su 5 sluoksnių rudos spalvos dėžute arba spalvota dėžute |
| Uostas | Tiandzinas arba Čingdao |
| Tiekimo galimybės | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Puikus pavarų perjungimas ir diskinis stabdys: „Shimano“ galinis pavarų perjungiklis su 7 greičiais leidžia lengviau įkopti į kalnus, o susukami perjungikliai leidžia sklandžiai ir lengvai perjungti pavaras važiuojant. Šis vaikiškas kalnų dviratis yra su priekiniais ir galiniais diskiniais stabdžiais, užtikrinančiais patikimą stabdymo jėgą.


Saugesni važiavimo takai: SHIMANO 7-greičio pavara yra ypač efektyvi. Dvigubi rankiniai stabdžiai turi puikų stabdymą ir greitą reakcijos laiką; Neslystantys dervos pedalai su atšvaitais; Riebios padangos taip pat puikiai sukuria pakankamai sukibimo su bet kokiu paviršiumi – smėliu, pelkėmis, purvu, sniegu ar šaligatviu.

Populiarus Žymos: jaunesniųjų kalnų dviračiai, Kinijos jaunesniųjų kalnų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




