Akumuliatorinis elektrinis dviratis
produkto pristatymas
| Pavaros | 7 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Rato dydis | 24" |
| Įtampa | 36V |
| Maitinimo šaltinis | Ličio baterija |
| Stabdžių sistema | Dvigubas V stabdys |
| Baterijos talpa | 8 Ak |
| Kiti atributai | |
| Variklio padėtis | priekinės stebulės variklis |
| Baterijos padėtis | Integruota baterija |
| Išmanusis tipas | Elektroninė, Skaitmeninė |
| Kilmės vieta | Tiandzine, Kinijoje |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | TJFSD-F12 |
| Diapazonas pagal galią | 10 - 30 km |
| Maksimalus greitis | 30-50Km/val |
| Sukimo momentas | 70-80 Nm |
| Įkrovimo laikas | <1 hour |
| Prekės ženklas | FYCL |
| Produkto pavadinimas | Elektrinis miesto dviratis |
| Baterija | 36V ličio baterija |
| Tipas | 24 colių elektroninis dviratis |
| Variklio galia | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Logotipas | Individualus logotipas |
| Greitis | 30-50 km/val |
| Valdiklis | Išmanusis be šepetėlių |
| Pagrindiniai žodžiai | Elektrinis dviratis |
| Stabdis | Diskiniai stabdžiai |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 1vnt/ctn |
| tiekimo galimybė | 500 rinkinių / rinkinių per dieną |

Pristatome mūsų akumuliatorinį elektrinį dviratį – vientisą stiliaus, našumo ir patogumo sintezę, kruopščiai sukurtą, kad pakeistų jūsų vairavimo patirtį. Šis dviratis yra naujovių įrodymas, pasižymintis pažangiausiu dizainu ir pažangiausiomis technologijomis, todėl tai puikus pasirinkimas išrankiems motociklininkams, trokštantiems ir funkcionalumo, ir elegancijos.

Šio elektrinio dviračio esmė yra itin lengvas ir patvarus aliuminio lydinio 700C-16 colių vidinis kabelių tiesimo rėmas, išradingai suprojektuotas su paslėptais skyreliais, kad išvaizda būtų aptaki ir supaprastinta. Šis dviratis, sujungtas su visiškai aliuminine, amortizuojančia priekine šake, be vargo įveikia įvairias vietoves, užtikrindamas sklandų ir patogų važiavimą net nelygiais keliais.

Sukurta atsižvelgiant į vairuotojo patogumą, drugelio vairas ir aliuminio lydinio kotas suteikia atpalaiduojančią ir ergonomišką rankeną, leidžiančią lengvai valdyti ir manevruoti. Balnelis yra kruopščiai pagamintas taip, kad būtų labai elastingas ir ergonomiškas, užtikrinant minkštą ir palankią sėdėjimo patirtį net ilgų važiavimų metu.

Pasiruoškite išskirtiniams dviračių nuotykiams su pažangiu SHIMANO 21-greičio perjungikliu, priekiniu perjungikliu TZ31 ir galiniu perjungikliu M310, leidžiančiu sklandžiai perjungti pavaras ir neprilygstamą važiavimo tikslumą. Kabeliu traukiami mechaniniai diskiniai stabdžiai užtikrina patikimą stabdymo jėgą, užtikrinantį jūsų saugumą ir pasitikėjimą kelyje.
Populiarus Žymos: akumuliatorinis elektrinis dviratis, Kinijos akumuliatorinių elektrinių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




