Elektrinis dviratis suaugusiems
produkto pristatymas
| Pavaros | 21 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Rato dydis | 26" |
| Įtampa | 48V |
| Maitinimo šaltinis | ŠVINO RŪGŠTIES AKUMULIATORIUS |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Baterijos talpa | 16,7 Ah |
| Kiti atributai | |
| Sukimo momentas | 70-80 Nm |
| Įkrovimo laikas | 1-3 valandas |
| Variklio padėtis | Galinės stebulės variklis |
| Baterijos padėtis | Galinis laikiklis |
| Padangos plotis | 1.95, 2.125 |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | TJFSD-F01 |
| Diapazonas pagal galią | >60 km |
| Maksimalus greitis | 30-50Km/val |
| Padanga | 1.95 |
| Šakė | Šakė |
| Rato tipas | Stipininis ratas |
| Pavarų perjungėjas | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logotipas | OEM Made.welcome pritaikytas logotipas |
| Rankenėlė | SM lydinys |
| Laisva eiga | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Padanga ir vamzdis | 24/26/20*1,95/2,125 juoda padanga |
| Proga | papludimys |
| Apimtis | 0.2m³ |
| Pakuotės detalės | Parduodami SKD arba CKD lengvojo lydinio ratlankiai rokeriniai mini bmx dviračiai, skirti BMX, mini bmx kaskadininkų dviratis, didmeninė prekyba pagal užsakymą bmx freestyle 20 |

Pristatome mūsų elektrinį dviratį suaugusiems – tobulą pažangiausių technologijų, aptakaus dizaino ir puikaus našumo derinį. Sukurtas tiksliai, šis dviratis žada neprilygstamą važiavimo patirtį ir entuziastams, ir keliaujantiems į darbą.

Dviračio esmė yra tvirtas, tačiau lengvas aliuminio lydinio 275 17-colių rėmas, kuriame yra vidinis kabelio vedimas, kad išvaizda būtų švari ir supaprastinta. Priekinėje šakėje sumontuota visiškai aliuminio fiksuojama hidraulinė amortizacinė technologija, užtikrinanti sklandų važiavimą net ir sudėtingomis vietovėmis. Ergonomiškas dizainas tęsiasi su BT vamzdžio vairu ir aliuminio lydinio kaltiniu kotu, užtikrinančiu puikų valdymą ir manevringumą.

Važiavimo patogumas yra svarbiausias dalykas, todėl mes įtraukėme aukščiausios klasės pliušinį balną, kuris užtikrina patogią kelionę, nesvarbu, koks atstumas. Dviračio SHIMANO SL-M2000 devynių greičių nykščio perjungimas kartu su M370 galiniu pavarų perjungikliu garantuoja sklandų pavarų perjungimą, leidžiantį be vargo įveikti įvairius kraštovaizdžius.
Populiarus Žymos: elektrinis dviratis suaugusiems, Kinijos elektrinis dviratis suaugusiems gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



