Miesto lengvas elektrinis dviratis suaugusiems
produkto pristatymas
| Pavaros | 27 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Anglies pluoštas |
| Rato dydis | 12" |
| Įtampa | 36V |
| Maitinimo šaltinis | Ličio baterija |
| Stabdžių sistema | Stabdžių linija |
| Baterijos talpa | 10,5 AH |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | DGCS-T4 |
| Baterijos padėtis | Žemyn vamzdis |
| Išmanusis tipas | Elektroninė |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Diapazonas pagal galią | 31 - 60 km |
| Maksimalus greitis | >50 km/val |
| Sukimo momentas | 30-50 Nm |
| Įkrovimo laikas | >3 valandos |
| Įkrovimo laikas | 6 valandos |
| Baterija | 36V8A A klasės ličio baterija |
| MOQ | 100 |
| Variklis | 350W variklis |
| Spalva | juodas |
| Greitis | 32 km/val |
| Variklio galia | 36V 250W |
| Maksimali apkrova | 150 kg |
| Produkto pavadinimas | Elektrinis dviratis |
| Tipas | Plentinis E-dviratis |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | dėžutė |
| Uostas | Guangdžou |
| tiekimo galimybė | 100 000 vienetų / vienetų per mėnesį |

Pradėkite naują kelionės mieste erą su mūsų miesto lengvu suaugusiųjų elektriniu dviračiu – revoliuciniu stiliaus, efektyvumo ir tvarumo deriniu. Šis elektrinis dviratis, pritaikytas šiuolaikinio miesto gyvenimo poreikiams, yra tikras draugas tiems, kurie ieško patogaus, ekologiško ir be vargo stilingo transportavimo būdo.

Mūsų elektrinis dviratis, sveriantis vos 20 kg, yra lengvo dizaino pavyzdys, užtikrinantis lengvą valdymą ir manevringumą. Rinkitės iš daugybės pritaikomų spalvų, kad išreikštumėte savo asmeninį stilių ir važiuotumėte miesto gatvėmis.

Mūsų elektrinis dviratis, varomas 250 W varikliu ir 36 V8A ličio baterija, vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 30 kilometrų ir be vargo pasiekia 25 km/val. Didelio anglies plieno rėmas, priekinė šakė ir horizontali rankena užtikrina tvirtą ir patikimą konstrukciją, o 15 kg grynasis svoris užtikrina judrų ir judrų važiavimą miesto kraštovaizdžiu.

Specialios 10-colių padangos, specialiai sukurtos elektra varomoms transporto priemonėms, užtikrina sklandžią ir patogią kelionę, sugeria smūgius ir užtikrina stabilumą įvairiose vietovėse. Didelės anglies plieno sėdynės vamzdis, sėdynės vamzdžio spaustukas, pagamintas iš aliuminio lydinio, ir drąsi pėdų atrama, skirta išskirtinai elektrinėms transporto priemonėms, padidina šio naujoviško elektrinio dviračio patvarumą ir funkcionalumą.

Naršykite miesto gatvėmis užtikrintai naudodami mūsų išplėstines funkcijas. 6-Tube 17A Zhengxuanbo valdiklis be šepetėlių, P68 vandeniui atsparus prietaisas ir du viename garso signalo bei priekinių žibintų vairavimo funkcija leidžia važiuoti ne tik efektyviai, bet ir saugiai bei maloniai. Vandeniui atsparios jungtys, išjungimo stabdžių svirtis ir specialūs mechaniniai diskiniai stabdžiai priekiniams ir galiniams elektromobiliams užtikrina optimalų valdymą ir saugumą keliaujant į darbą ir atgal.

Įkrovimas yra paprastas naudojant pridedamą 42V1,5A nuolatinės srovės galvos įkroviklį, leidžiantį greitai įsijungti ir grįžti į kelią. Neperšlampama nuo vieno iki septynių P68 linija kartu su vandeniui atspariomis automobilio žibintų, garso signalo ir priekinių žibintų jungtimis suteikia jūsų elektriniam dviračiui papildomą patvarumo ir patikimumo sluoksnį.

Mūsų miesto lengvasis suaugusiųjų elektrinis dviratis, kurio keliamoji galia yra 150 kg, yra ne tik transporto priemonė; tai gyvenimo būdo pasirinkimas. Specialus pastorintas sėdynės užvalkalas kartu su pritaikomomis funkcijomis leidžia važiuoti patogiai ir stilingai. Pasinaudokite galimybe pasiteirauti ir užsisakyti dabar, o kasdienė kelionė į darbą ir atgal taps be rūpesčių ir maloni patirtimi su mūsų miesto lengvu suaugusiųjų elektriniu dviračiu. Važiuokite protingai, važiuokite lengvai ir kiekvieną kelionę paverskite vėjeliu.
Populiarus Žymos: miesto lengvasis suaugusiųjų elektrinis dviratis, Kinijos miesto lengvųjų suaugusiųjų elektrinių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








