Nuimamas akumuliatorinis kalnų elektrinis dviratis
produkto pristatymas
| Pavaros | 7 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rato dydis | 20" |
| Įtampa | 48V |
| Maitinimo šaltinis | Ličio baterija |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Baterijos talpa | 12,5 Ah |
| Kiti atributai | |
| Sukimo momentas | 30-50 Nm |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | DGCS-K7 |
| Diapazonas pagal galią | 31 - 60 km |
| Maksimalus greitis | 30-50Km/val |
| Įkrovimo laikas | >3 valandos |
| Variklio padėtis | Galinės stebulės variklis |
| Baterijos padėtis | Sėdynės vamzdis |
| Priekinė šakė | MOZO pakabos šakė |
| Padanga | Kenda |
| Variklio galia | 48V500W |
| Valdiklis | Išmanusis valdiklis |
| Droselis | Nykščio droselis |
| Ekranas | LCD/LED ekranas |
| Baterija | 48V10AH |
| PAS | 1:1 išmanioji sistema su pedalais |
| diapazonas | 31-60km |
| Sertifikavimas | CE CCC ISO9001 |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 7 sluoksnių dvigubos sienos dėžutė, Pakuotės dydis: 146 * 28 * 70 cm Galimas pritaikytas paketas ir logotipas |
| Uostas | Šanchajus ir Ningbo |
| tiekimo galimybė | 5000 vienetų / vienetų per mėnesį |

Patirkite bekelės nuotykių viršūnę su mūsų nuimamu akumuliatoriumi kalnų elektriniu dviračiu – elektrinio dviračio srities pavyzdžiu, kuris sklandžiai suderina galią, ilgaamžiškumą ir universalumą. Pritaikytų spalvų fone šis dviratis nėra tik transporto priemonė; tai individualumo pareiškimas.

Pagamintas iš lengvo, bet tvirto aliuminio lydinio, rėmas, sėdynės vamzdis ir horizontali rankena prisideda prie bendro 30 kg grynojo svorio ir užtikrina judrią važiavimą nepakenkiant patvarumui. Dviračio 150 kg keliamoji galia užtikrina, kad jis tilptų įvairaus dydžio motociklininkus, todėl jis yra idealus palydovas kiekvienam nuotykių ieškotojui.

Šis elektrinis dviratis, aprūpintas specialiomis funkcijomis, įskaitant 20*4,0 sniego motociklo pusiau supakuotą muselinę lentą ir specialią alyvos geltonumo amortizacinę priekinę šakę, yra pritaikytas įveikti nelygius kalnų takus. „Shimano TX50“ pavarų perjungiklis, ZT50 galinis pavarų perjungiklis ir „Shimano“ 7-greitasis laisvosios eigos mechanizmas siūlo tikslius pavarų perjungimus, o tai pagerina jūsų valdymą ir manevringumą.

Saugumas ir funkcionalumas yra svarbiausi – visapusiška apšvietimo sistema, vandeniui atsparios jungtys ir vienpusio stabdžių žibinto funkcija galiniame žibinte. Integruotas 12-magnetinis greičio jutiklis užtikrina sklandų perėjimą tarp trijų važiavimo režimų: Pure Electric, Electric Power Assist ir Human Powered Riding.
Populiarus Žymos: nuimamas akumuliatorius kalnų elektrinis dviratis, Kinija nuimamų baterijų kalnų elektrinių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti


