Elektrinis visureigis dviratis
produkto pristatymas
| Pavaros | 7 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rato dydis | 26" |
| Įtampa | 48V |
| Maitinimo šaltinis | Ličio baterija |
| Stabdžių sistema | F&R – trosu traukiamas diskinis stabdys |
| Baterijos talpa | 10,5 Ah |
| Kiti atributai | |
| Sukimo momentas | 60-70NM |
| Įkrovimo laikas | 3~6/H |
| Variklio padėtis | Galinės stebulės variklis |
| Baterijos padėtis | Žemyn vamzdis |
| Padangos plotis | 26*4 |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | DGCS-X5 |
| Diapazonas pagal galią | 40-45km |
| Maksimalus greitis | 30-50Km/val |
| Produkto pavadinimas | Elektrinis „Fat Tire“ dviratis |
| Spalva | Pritaikyta spalva |
| Variklio galia | 350 W (500 W / 750 W, jei pasirenkama) |
| Maksimali apkrova | 180 kg |
| Grynas svoris | 30 kg |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Supakuota į 5-sluoksnių dėžutę |
| Uostas | Guangdžou |
| tiekimo galimybė | 800 vienetų / vienetų per mėnesį |

Išreikškite savo individualumą pritaikydami savo individualiems poreikiams su įvairiomis spalvomis, skirtomis jūsų visureigiam elektriniam dviračiui. Pagamintas iš lengvo, bet tvirto aliuminio lydinio, dviratis puikiai suderina nešiojamumą ir ilgaamžiškumą, sveria tik 29 kg, o jo keliamoji galia yra 150 kg, o tai užtikrina tvirtumą ir stabilumą važiuojant bekelėje.

Išlaisvinkite galią su 350 W-1000W varikliu su 12 G stipinais, kad pagerintumėte veikimą. 48V10.4A-48V25A ličio baterija suteikia daugiau energijos jūsų kelionei ir užtikrina įspūdingą 40–80 kilometrų atstumą. Nesvarbu, ar keliaujate ramiai 25 per valandą, ar trokštate adrenalino 45 per valandą greičiu, visureigis elektrinis dviratis užtikrina jaudinantį ir dinamišką važiavimą.

Sukurtas bekelės iššūkiams, dviratis turi tvirtą guolio dubenį, „Shimano“ komponentus, tokius kaip TX50 pavarų perjungiklis, ZT50 galinis pavarų perjungiklis ir 7-greičio laisvoji eiga, užtikrinanti sklandų pavarų perjungimą nelygioje vietovėje. Sniego motociklo alyvos geltona amortizacinė priekinė šakė ir specialios 26*4.0 padangos garantuoja patogų važiavimą, sugeria smūgius ir lengvai važiuoja nelygiais paviršiais.
Populiarus Žymos: visureigių elektrinis dviratis, Kinijos visureigių elektrinių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







