Tire Mountain E-Bike suaugusiems
produkto pristatymas
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Rato dydis | 300-8 |
| Įtampa | 48V |
| Maitinimo šaltinis | ŠVINO RŪGŠTIES AKUMULIATORIUS |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Baterijos talpa | 20 Ah |
| Kiti atributai | |
| Sukimo momentas | 50-60 Nm |
| Kilmės vieta | Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | DGCS-K15 |
| Diapazonas pagal galią | 31 - 60 km |
| Maksimalus greitis | <30km/h |
| Įkrovimo laikas | 6-8H |
| Variklio padėtis | Centrinis variklis |
| Baterijos padėtis | Žemyn vamzdis |
| Valdiklis | 12 vamzdis |
| Raktažodžiai | elektrinis triratis |
| Ekranas | LCD ekranas |
| Vardinis keleivių skaičius | Trijų vietų |
| Pakrovimo pajėgumas | 300 kg |
| Šviesa | LED šviesa |
| Bendras matmuo | 155*75*110cm |
| Pakuotės matmenys | 137*72*65cm |
| Padangos ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Padangos | Bekamerė padanga |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Kartoninė pakuotė |
| Uostas | Tiandzinas |
| tiekimo galimybė | 5000 vienetų / vienetų per mėnesį |

Pristatome mūsų Padangų kalnų e-dviratį suaugusiems – elektrinių dviračių naujovių viršūnę, kuri sklandžiai sujungia galią, našumą ir ilgaamžiškumą, kad iš naujo apibrėžtų jūsų nuotykius bekelėje. Šis e-dviratis, sukurtas atsižvelgiant į išrankųjį vairuotoją, pasižymi daugybe funkcijų, išskiriančių jį kalnų dviračių sferoje.

Išreikškite savo individualumą pritaikoma spalvų palete, kuri palaiko individualizavimą ir leidžia važiuoti stilingai. Varomas tvirto 350 W-1000W stipininio rato variklio, mūsų el. dviratis važiuoja įvairiomis vietovėmis, kurių greitis svyruoja nuo patogaus 25 km/val. iki žavingo 50 km/val. 48V10.4A ličio baterija užtikrina didelį 40 kilometrų atstumą ir suteikia pakankamai energijos ilgiems kalnų takams.

Sukurtas tiksliai, aliuminio lydinio rėmas puikiai suderina stiprumą ir svorį, taip prisidedant prie bendro e-dviračio patvarumo ir manevringumo. Šis 30 kg sveriantis ir 150 kg keliamosios galios e-dviratis yra tvirtas ir universalus, galintis lengvai įveikti kalnuotų kraštovaizdžių iššūkius.

Dėl specializuoto dubenėlių rinkinio, skirto elektrinėms transporto priemonėms, ir specialių 20*4,0 padangų, pritaikytų nuotykiams bekelėje, drąsiai važiuokite nelygioje vietovėje. Alyvos geltonumo amortizacinė priekinė šakė dar labiau pagerina važiavimo patirtį, užtikrindama sklandų ir patogų važiavimą įvairiais paviršiais.

Padangų kalnų e-dviratis, pritaikytas universalumui, siūlo tris važiavimo režimus – grynai elektrinį, elektrinį pagalbinį jėgą ir važiavimą žmogaus jėga. Nesvarbu, ar jums labiau patinka elektros energijos patogumas, ar iššūkis minėti pedalus per gamtą, šis elektroninis dviratis lengvai prisitaiko prie jūsų pageidavimų.

Saugumas yra itin svarbus, nes tokios funkcijos kaip specialūs mechaniniai diskiniai stabdžiai priekiniams ir galiniams elektromobiliams, vandeniui atsparios jungtys ir vienpusio stabdžių žibinto funkcija. Integruotas 12-magnetinis greičio jutiklis padidina jūsų važiavimo efektyvumą.
Mūsų „Tire Mountain“ elektroninis dviratis, kurio kaina yra palanki dėl tiesioginių gamyklos pardavimų, yra įperkamumo pavyzdys, neprarandant kokybės. Kviečiame teikti užklausas ir užsakymus, skatinančius leistis į jaudinančią kalnų dviračių kelionę su jūsų lūkesčius atitinkančiu ir pranokstančiu elektroniniu dviračiu. Teiraukitės ir užsisakykite dabar, kad patirtumėte galingą ir jaudinantį mūsų „Tire Mountain“ elektroninio dviračio našumą. Prisijunkite prie nuotykių šiandien!
Populiarus Žymos: padangos kalnų e-dviratis suaugusiems, Kinijos padangų kalnų e-dviratis suaugusiems gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






