Visureigis elektrinis sulankstomas dviratis
produkto pristatymas
| Pavaros | 7 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rato dydis | 20" |
| Įtampa | 48V |
| Maitinimo šaltinis | Ličio baterija |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Baterijos talpa | 10,5 Ah |
| Kiti atributai | |
| Įkrovimo laikas | >3 valandos |
| Variklio padėtis | Galinės stebulės variklis |
| Baterijos padėtis | Integruota baterija |
| Padangos plotis | 20*4" |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | DGCS-K4 |
| Diapazonas pagal galią | 35-45km |
| Maksimalus greitis | 30-50Km/val |
| Sukimo momentas | 60-70Nm |
| Produkto pavadinimas | Elektrinis fording dviratis |
| Baterijos talpa | 48 V 10,5 ah (13 Ah, 15 Ah pasirinktinai) |
| Variklio galia | 500 W (750 W / 1000 W pasirinktinai) |
| Valdiklis | 48V sinusinės bangos protingas valdiklis |
| Nepagarba | LCD skaitmeninis ekranas |
| Maksimali apkrova | 150 kg |
| Logotipas | OEM priimtina |
| Amortizatorius | Rėmo pakaba |
| Grynas svoris | 28 kg |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | Supakuota į 5-sluoksnines dėžutes |
| Uostas | Šendženo jūrų uostas |
| tiekimo galimybė | 800 vienetų / vienetų per savaitę |

Leiskitės į naują nuotykių erą su mūsų All Terrain elektriniu sulankstomu dviračiu – naujovių ir tvirto dizaino sinteze, kuri iš naujo apibrėžia universalumą elektrinių dviračių pasaulyje. Pagamintas iš aviacinio aliuminio lydinio, rėmas yra ne tik lengvas, bet ir pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu, užtikrinant tvirtą palydovą važiuojant bekelėje.

Su smūgius sugeriančia priekine šake įveikiamas nelygus reljefas tampa lengvas, užtikrinantis sklandų ir patogų važiavimą net ir sunkiausiais paviršiais. Dviračio pritaikomumą dar labiau pagerina vandeniui atsparus prietaisų skydelis, suteikiantis modernumo ir užtikrinantis patvarumą įvairiomis oro sąlygomis.

Šis elektrinis sulankstomas dviratis, turintis tris dinamiškus važiavimo režimus, prisitaiko prie kiekvieno jūsų poreikio. Lengvai perjunkite iš gryno elektrinio važiavimo, kad pasimėgautumėte varikliu varoma kelione, elektriniu važiavimu, kad įveiktumėte kalvas, ir važiavimą rankiniu būdu, kad galėtumėte mėgautis tradiciniu važiavimu dviračiu. Sklandus perėjimas tarp režimų suteikia pritaikytą ir malonią važiavimo patirtį visiems poreikiams.

Jūsų nuotykius skatina 48V10.4A ličio baterija – tvirtas energijos šaltinis, kuris vienu įkrovimu nuvažiuoja dviratį, nuvažiuojant 60 kilometrų. Atsisveikinkite su nerimu, kai tyrinėjate vietoves toli ir plačiai, pasitikėdami patikimu akumuliatoriaus tarnavimo laiku.

Patirkite tyrinėjimo laisvę su dviračiu, sukurtu visoms vietoms. Nuo miesto gatvių iki atšiaurių takų – mūsų universalus elektrinis sulankstomas dviratis yra jūsų bilietas į nepakartojamus nuotykius. Dėl palankios kainos ir tiesioginio pardavimo gamykloje šis elektrinis dviratis yra nenugalimas pasirinkimas ieškantiems našumo ir įperkamumo derinio.
Populiarus Žymos: visureigis elektrinis sulankstomas dviratis, Kinija visureigių elektrinių sulankstomų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








