Geriausi Mtb dviračiai
Geriausi MTB dviračiai pasižymi sustiprintais aliuminio lydinio rėmais, priekinių šakių pakaba, plačiomis padangomis, užtikrinančiomis puikų sukibimą, skirtus sudėtingam reljefui ir važinėjimui mieste. Jie siūlo viso kūno mankštą ir protinį atsipalaidavimą, derindami kokybę, prieinamą kainą ir patikimą aptarnavimą po pardavimo, tiesiogiai iš gamintojo.
produkto pristatymas
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Šakės medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Šakės pakaba | Taip |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Rato dydis | 24"26" |
| Pavaros | 21 Greitis |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Padangos plotis | 26*2.125 |
| Kilmės vieta | Tiandzine, Kinijoje |
| Modelio numeris | AVERIL-MTB |
| Markės pavadinimas | AVERILAS |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Pedalo tipas | Karoliukų pedalas |
| Apkrova | 150 kg |
| Ilgis (m) | 1.8 |
| Grynas svoris | 15 kg |
| Bendras svoris | 18 kg |
| Produkto pavadinimas | kalnų dviratis |
| Rėmas | Aliuminio lydinys 6061 |
| Stabdis | Dics Brake |
| Padanga | 26*2.125 KENDA |
| Pavarų perjungėjas | SHIMANO 21 greitis |
| Logotipas | Priimti pritaikytą logotipą |
| diapazonas | 50-80 km |
| Dydis | 26''*15/26*17/27.5*15/27.5*17/27.5*19/29*15/29*17/29*19/29*21 |
| Šakė | Pakabos šakutė |
| Sertifikatas | CE sertifikatas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 85% SKD eksporto standartinė pakuotė |
| Uostas | Tiandzino uostas |
| tiekimo galimybė | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Šių išskirtinių važiavimų pagrindas yra sustiprintas rėmas, kruopščiai suprojektuotas atlaikyti sudėtingas reljefo sąlygas. Tvirta konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą, todėl šie kalnų dviračiai yra patikimi palydovai visoms jūsų išvykoms lauke. Užkariaukite kiekvieną taką užtikrintai, nes plačios ir sukibusios padangos užtikrina puikų sukibimą su įvairiomis dangomis, nuo nelygių kalnų takų iki miško takų ir ne tik.


Pasinerkite į viso kūno mankštos jaudulį, kai minate pedalus per banguotus kraštovaizdžius. Kalnų dviračiais nėra tik sportas; tai holistinė treniruotė, apimanti apatinę ir viršutinę kūno dalį bei pagrindines raumenų grupes. Be fizinės naudos, važinėjimas dviračiu natūralioje aplinkoje suteikia psichinį atsipalaidavimą, suteikia galimybę pailsėti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio.


Būkite tikri, mūsų įsipareigojimas apima ne tik jūsų pirkinį. Siūlome garantuotą aptarnavimą po pardavimo, kad jūsų važiavimas dviračiu išliktų sklandus ir malonus. Šiuos išskirtinius kalnų dviračius už palankią kainą galima pasiteirauti ir užsisakyti, todėl galite tiesiogiai pasiekti kokybę ir našumą.

Populiarus Žymos: geriausi mtb dviračiai, Kinijos geriausi mtb dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Jaunimo kalnų dviratis
Kitas: Hard Tail kalnų dviratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




