Jaunimo kalnų dviratis
Jaunimo kalnų dviratis sukurtas nuotykiams, turi sustiprintą rėmą, plačias ir sukibimo padangas, užtikrinančias puikų sukibimą įvairiose vietovėse, ir priekinių šakių pakabos sistemą, užtikrinančią sklandų važiavimą. Tai suteikia viso kūno mankštą, gerina fizinę ir psichologinę gerovę. Šis dviratis yra universalus tyrinėjant bekelę ir važinėjant mieste, įsipareigojant užtikrinti kokybišką ir garantinį aptarnavimą, užtikrinant palankią kainą ir tiesioginę prieigą prie našumo.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 18" 20" 22" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Treniruočių ratai | NE |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-MBTLT |
| Šakės pakaba | NE |
| Bendras svoris | 13,8 kg |
| Grynasis svoris | 12,3 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1.2 |
| Apkrova | 120 kg |
| Produkto pavadinimas | Vaikiški kalnų dviračiai/vaikiški MTB dviračiai |
| Spalva | Balta, rožinė, raudona, žalia, mėlyna, violetinė, oranžinė ir pan |
| Stilius | Populiarus |
| Amžius | 3-13 metų vaikai |
| Dydis | 18" 20" 22" vaikiškas kalnų dviratis / vaikiškas MTB dviratis |
| Padanga | Pneumatinė padanga, guminis vamzdis, 2,35, A/V |
| Balnas | Patogus |
| Rėmas | Plieno Medžiaga |
| kaina | tiesioginė gamyklos kaina |
| dėžutė | 5 sluoksnių eksporto standartas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Vaikų kalnų dviračių paketas: 1vnt / CTN (85% SKD / 45% SKD / CKD / arba pagal kliento pageidavimą). Pigūs OEM Custom Kids MTB kalnų dviračių dviračiai vaikams/Bicicleta de montaa Mtb/vaikams MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Tiekimo galimybės | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


[ Saugūs dvigubi stabdžiai ir uždara grandinė ]: šis vaikiškas dviratis yra ne tik rankinis, bet ir su stabdžiu, kuris tinka mažiems vaikams, kurie neturi pakankamai galios valdyti stabdžius ranka. Tuo tarpu uždara grandinės apsauga gali apsaugoti vaikus nuo sužalojimų ir užtikrinti saugesnę aplinką minant pedalus.


[ Surinkimas be rūpesčių ]: mūsų dviratis vaikams skirtas 95 % iš anksto surinktas, todėl jį surinkus reikia tik kelių žingsnių. Be to, siekiant efektyvesnio surinkimo, pridedama išsami instrukcija. Sureguliavę sėdynę ir vairą į patogų aukštį, vaikai pasiruošę važiuoti mėgautis lauko veikla.


[Rekomenduojamas dydis]: 14" dviratis tinka berniukams ir mergaitėms nuo 3 iki 5 metų; 16" – nuo 4 iki 7 metų; 18 colių 4–8 metų vaikams. Pastaba: išmatuokite vaiko vidinę dalį ir palyginkite su BALNO AUKŠTIS, kad patikrintumėte, ar motociklininkas gali liesti žemę.
Populiarus Žymos: jaunimo kalnų dviračiai, Kinijos jaunimo kalnų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



