Elektrinis „drift“ triratis
produkto pristatymas
| Kiti atributai | |
| Amžius | <3 years |
| Ratų medžiaga | Plastmasinis |
| Korpuso Medžiaga | Plastmasinis |
| Sulankstomas | NE |
| Sėdynės komplekte | Taip |
| Rato numeris | Trys |
| Reguliuojamas aukštis | NE |
| Maksimalus greitis | >3,6 km/val |
| šviesa įtraukta | Taip |
| Produkto pavadinimas | Vaikiškas motoroleris |
| Amžius tinkamas | Vaikai 3-12 metų |
| Maksimali apkrova | 65 kg |
| Baterija | 36V3,6Ah ličio jonų baterija |
| Logotipas | Individualus logotipas |
| Tipas | Lauko žaislai vaikams |
| Raktažodžiai | Triratis motoroleris |
| Spalva | Tapybos spalva |
| Modelio numeris | JLKJ-DP-9 |
| CTN dydis | 70x55x21cm |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Pakuotė: 1PCS/CTN CTN dydis: 70x55x21cm GW/NW: 16/15KGS |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 68,5x54x21 cm |
| Vieno bruto svoris: | 15.{1}} kg |


Šio elektrinio drifto triračio esmė yra galingas 36 V 250 W bešepetėlis variklis, užtikrinantis dinamišką ir jautrų važiavimą. Suporuotas su patikima 36 V 3,6 Ah ličio baterija, šis triratis užtikrina ilgesnį žaidimo laiką, leidžiantį motociklininkams visiškai pasinerti į dreifavimo jaudulį. Pagrindinė paleidimo funkcija suteikia šiek tiek patogumo, užtikrindama be vargo ir greitą kiekvieno jaudinančio nuotykio pradžią.


Palaikykite ryšį ir pramogaukite kelyje naudodami integruotą „Bluetooth“ funkciją ir garsiakalbį, leidžiantį vairuotojams sinchronizuoti mėgstamas melodijas ir kiekvieną pasivažinėjimą paversti asmeniniu koncertu. Trijų greičių reguliavimo funkcija pritaikyta įvairiems įgūdžių lygiams, todėl tiek pradedantieji, tiek patyrę motociklininkai gali mėgautis dreifavimo jauduliu savo tempu.


Kviečiame pasiteirauti ir užsisakyti – leiskite Electrical Drift Trike iš naujo apibrėžti jūsų mobilumo mieste koncepciją, kiekvieną pasivažinėjimą paversdamas įelektrinančiu išsišokimu. Priimkite drifto ateitį su mūsų aukštos kokybės, daug funkcijų turinčiu ir nebrangiu elektriniu drifto triračiu motociklininkams, kurie trokšta tobulo stiliaus ir našumo derinio.
Populiarus Žymos: eletric drift trike, Kinijos elektrinių dreifuojančių triračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: „Drift Trike“ elektrinis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






