„Drift Trike“ suaugusieji
produkto pristatymas
| Kiti atributai | |
| Amžius | >12 metų |
| Ratų medžiaga | Pripučiamas ratas |
| Korpuso Medžiaga | Plienas |
| Sulankstomas | NE |
| Sėdynės komplekte | Taip |
| Rato numeris | Trys |
| Reguliuojamas aukštis | NE |
| Maksimalus greitis | 35 km/val |
| šviesa įtraukta | NE |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | JLKJ-DP6 |
| Baterija | Švino rūgštis 36V 12AH |
| Variklis | 500W bešepetis variklis |
| Maksimali apkrova | 90 kg |
| Rėmo medžiaga | Milteliniu būdu dengtas plienas |
| Priekinis ratas | 16 colių pripučiamas ratas |
| Galinis ratas | 10 colių pripučiama padanga |
| Rankena | Kintamasis greitis |
| Įkrovimo laikas | 5-8val |
| diapazonas | 35-45km |
| Funkcija | Klavišas + maitinimo indikatorius |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Pakuotė: 1PCS/CTN CTN dydis: 92x38x68cm GW/NW: 42/40KGS 40HQ: 283 vnt |
| Uostas | Ningbo / Šanchajus |
| tiekimo galimybė | 36000 rinkinių / rinkinių per mėnesį |


Šį suaugusiems skirtą drifto triratį varo tvirtas 500 W bešepetis variklis, užtikrinantis širdį veriantį našumą, užtikrinantį adrenalino kupiną važiavimą kiekvieną kartą. Suporuotas su švino rūgšties 36 V 12 AH akumuliatoriumi, šis triratis leidžia pailginti žaidimo laiką, vienu įkrovimu įveikiant nepaprastą 35-45 km atstumą. Pagrindinė užvedimo funkcija suteikia šiek tiek patogumo, leisdama motociklininkams lengvai pradėti dreifuojančius nuotykius.


Pajuskite skubėjimą važiuodami gatvėmis su 16-colių plieninės vielos aliuminio ratlankiu ant priekinio rato, užtikrinančio stabilumą ir stilingą estetiką. Galinėje dalyje esantis 10-colių pneumatinis ratas užtikrina sklandų ir kontroliuojamą judėjimą, o rankinis stabdys suteikia papildomo valdymo sluoksnio užtikrintai sustoti. Triratis pasiekia jaudinantį 35 km/h greitį, todėl vairuotojai gali pajusti greito drifto skonį.


Kviečiame pasiteirauti ir užsisakyti – leiskite „Drift Trike“ suaugusiems iš naujo apibrėžti jūsų drifto sampratą, kiekvieną pasivažinėjimą paversdamas adrenaliną skatinančiu išsišokimu. Patirkite galią, stilių ir jaudulį su mūsų aukštos kokybės, daug funkcijų turinčiu ir nebrangiu drifto triračiu, sukurtu specialiai drąsiam suaugusiam motociklininkui.
Populiarus Žymos: Drift Trike suaugusiems, Kinija Drift Trike suaugusiems gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: ne
Kitas: Elektrinis „drift“ triratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







