
Elektrinis balansinis ratas
Electric Balance Wheel yra universalus asmeninio transportavimo įrenginys su 10-colių pripučiamais guminiais ratais, kad būtų galima sklandžiai važiuoti įvairiomis vietovėmis. Jame yra „Bluetooth“, kad būtų galima transliuoti muziką, taip pat palapinė ir spalvingi padangų žibintai, užtikrinantys matomumą ir nuotaiką naktį. Šis balansavimo ratas, siūlantis unikalų dizainą ir pritaikomas spalvas, teikia pirmenybę stiliui ir funkcionalumui. Jame yra didelė baterija, skirta ilgesniam naudojimui, todėl tai idealus pasirinkimas ieškantiems stilingo ir efektyvaus transportavimo būdo. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite produkto puslapyje.
produkto pristatymas
| Įtampa | 36V, 48V |
| Sulankstomas | NE |
| Diapazonas vienam įkrovimui | 7-17 km |
| Maksimalus greitis | 15kn/val |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Galia | 201-500w |
| Išmanusis tipas | Bluetooth, Elektroninė |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | MBT{0}}CISTA |
| Įkrovimo laikas | 2H |
| Kategorija | Dviejų ratų motoroleris |
| Taikomi žmonės | Unisex |
| Baterijos talpa | 2,4 AH |
| Produkto pavadinimas | Citycoco elektroninis paspirtukas |
| Padanga | 10 colių |
| Funkcija | Lauko sportas |
| Tipas | Nesulankstomas |
| Raktažodžiai | Balansuojantis išmanusis paspirtukas |
| Šviesa | LED |
| Bendras svoris | 10,4 kg |
| Ekranas | LED ekranas |
| logotipas | paprotys |
| OEM/ODM | prieinama |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | opp maišelis + spalvota dėžutė ; Pakuotė gali būti pagaminta pagal kliento pageidavimą |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 70,5*33*33cm |


Ryšys su pramogomis ir integruota Bluetooth funkcija leidžia be vargo sinchronizuoti mobilųjį telefoną ir leisti mėgstamą muziką sklandant. Paverskite savo kelionę į asmeninį garso takelį, kad kiekviena kelionė būtų įtraukianti ir maloni patirtis. Naujoviški padangų žibintai ir spalvingi žibintai ne tik pagerina matomumą naktį, bet ir paverčia jūsų naktinius pasivažinėjimus užburiančiu šviesų šou, pridedant papildomo įspūdžio jūsų nuotykiams.


Patirkite ilgesnio žaidimo laiko laisvę su ypač dideliu akumuliatoriaus veikimo laiku, leidžiančiu ilgiau tyrinėti aplinką be nepatogumų dėl dažno įkrovimo. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti šį išskirtinį elektrinį balansinį ratą už palankią kainą per mūsų gamyklinius tiesioginius pardavimus, o tai suteiks jums aukščiausios kokybės už prieinamą kainą.

Populiarus Žymos: Electric Balance Whee, Kinijos elektrinių balansinių ratų gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: ne
Kitas: Smart Hoverboard
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
