Paspirtukas suaugusiems
„Hoverboard“ paspirtukas suaugusiems sujungia pramogas, stilių ir našumą, sukurtas specialiai suaugusiems motociklininkams. Jame yra „Bluetooth“ ryšys muzikai, 10-colių padangos, užtikrinančios didesnį stabilumą, ir įvairūs žibintai, skirti važiuoti naktimis. Paspirtukas yra universalus, palaiko 360-laipsnį apsisukimą ir ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką, kad galėtumėte patirti ilgesnius nuotykius. Siūloma už konkurencingą kainą tiesiai iš gamyklos, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško pramogų ir funkcionalumo derinio asmeniniame transporte (DAODEBAO).
produkto pristatymas
| Įtampa | 36V |
| Sulankstomas | NE |
| Maksimalus greitis | Kita |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Galia | 100-200w |
| Išmanusis tipas | Elektroninė |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | MBT{0}}CA6 |
| Kategorija | E-ratas paspirtukas |
| Taikomi žmonės | Unisex |
| Baterijos talpa | 4.4A |
| Produkto pavadinimas | Savaime balansuojantis paspirtukas |
| Medžiaga | PVC |
| Guolis | 120 kg |
| Dydis | 60*23*23 CM |
| Svoris | 10 kg |
| MOKĖJIMO TERMINAS | TT. Prekybos užtikrinimas |
| PRISTATYMO LAIKAS | 5-8 darbo dienos |
Patirkite sklandžius ir įdomius važiavimus su „Hoverboard“. Varomas dviejų bešepetėlių variklių, jis pasiekia didžiausią 6,2 mylių per valandą greitį, tuo pačiu užtikrindamas saugumą ir stabilumą. 50,4 Wh mažai išsikraunantis akumuliatorius vienu įkrovimu leidžia nuvažiuoti iki 4 mylių (kelionės atstumas skiriasi priklausomai nuo motociklininko svorio, reljefo ir kitų veiksnių), todėl jis puikiai tinka trumpiems nuotykiams ir kasdienėms pramogoms.


VAŽIUOKITE PASITIKĖJIMAI IR KOMFORTAI
Su 6,5 colio tvirtomis aukštos kokybės padangomis užtikrina sklandų ir patogų važiavimą daugeliu kelių tipų. Patvari, stora neslystanti pėdų padas užtikrina puikų sukibimą ir stabilumą visų lygių vairuotojams. Būkite informuoti naudodami LED bateriją ir skraidančios lentos būsenos indikatorių , todėl jūs visada kontroliuojate savo važiavimą.
UL SERTIFIKUOTOS SAUGOS FUNKCIJOS
Saugumas yra prioritetas naudojant UL{0}}sertifikuotą hoverboard, užtikrinantį, kad jis atitiktų griežtus elektros, akumuliatoriaus ir įkroviklio saugos standartus. Ryškūs priekiniai LED žibintai ne tik apšviečia jūsų kelią, bet ir daro jus matomus važiuojant naktimis, užtikrindami didesnį saugumą ir ramybę.


LENGVAI MOKYTIS, LINKSMAI ĮVALDYTI
Dėl savaime išsibalansuojančios valdymo sistemos išmokti važiuoti yra greita ir paprasta. Padėkite vieną koją ant pedalo, tada kitą ir išlaikykite patogią laikyseną, kad pradėtumėte važiuoti. Nesvarbu, ar važiuojate tiesiai, ar darote staigius posūkius, ar apsisukate 360 laipsnių kampu, ši lenta sukurta smagiems ir sumaniai manevrams.
Sukurta visų dydžių motociklininkams, sveria nuo 44 iki 176 svarų. Nesvarbu, ar tai dovana vaikams, paaugliams ar suaugusiems, ši skraidyklė yra prieinama ir jaudinanti dovana bet kokiai progai. Turite klausimų? Mūsų profesionali internetinė klientų aptarnavimo tarnyba yra pasiruošusi padėti, o jūsų pirkinį garantuojame 180-dienos garantija, kad būtų užtikrintas didesnis pasitikėjimas.

Populiarus Žymos: skraidantis paspirtukas suaugusiems, Kinijos paspirtukas suaugusiems gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: 2 ratų skraidyklė
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti


