Kūdikių lėlių vežimėlis
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HLF-999 |
| Medžiaga | Daug anglies plienas |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., 6 mėn. - 3 m |
| Produkto pavadinimas | Vaikiškas vežimėlis |
| Funkcija | Sukamoji sėdynė + Vieno rakto sulankstymas + Dviejų krypčių paspaudimas |
| Tinkamas Amžius | 5 mėnesiai{1}}metai |
| Ratai | 360 universalus ratas |
| N.W | 5,9 kg |
| Pakrovimo pajėgumas | 50 kg |
| Produkto dydis | 50*52*100 |
| Logotipas | Priimkite tinkintą logotipą |
| MOQ | 300 |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Dėžutė |
| Uostas | FOB Tiandzine |
| tiekimo galimybė | 30 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Išskirtinė šio kūdikio lėlės vežimėlio savybė yra sulankstomas dizainas, atspindintis viso dydžio vežimėlių patogumą. Vos vienu spustelėjimu visa transporto priemonė sugriūva, sukeldama žaidimo tikroviškumo pojūtį, o saugojimą paversdama vėjeliu. Šis vieno paspaudimo sukimosi mechanizmas ne tik padidina sėdynę, bet ir pailgina gaubtą, todėl jaunieji globėjai gali imituoti tikro vežimėlio veiksmus, ugdydami atsakomybės ir rūpestingumo jausmą.


Siekiant didesnio komforto ir prabangos, vežimėlis aprūpintas matiniais kempinės stūmimo rankenos dangčiais. Šie užvalkalai ne tik patogiai suima mažąsias rankytes, bet ir suteikia žaidimui tikroviško elemento, skatindami rūpestingumą ir dėmesį detalėms.

Populiarus Žymos: kūdikio lėlių vežimėlis, Kinijos kūdikių lėlių vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Prabangūs vežimėliai
Kitas: Uppababy vežimėliai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



