Prabangūs vežimėliai
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hubei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HLF-999-1 |
| Medžiaga | Linas |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 15 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 metų amžiaus |
| Funkcija | Lengvai sulankstomas nešiojamas kūdikio vežimėlis |
| Dėžutės dydis | 61*36*39cm |
| Atviras dydis | 66*48*100cm |
| N.W | 9KG |
| G.W | 8 kg |
| Ratai | 360 Universal Wheel kūdikio vežimėlis |
| Spalva | Pritaikyta |
| Logotipas | Kūdikių vežimėlis su individualiu logotipu |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 1vnt/ctn |
| Uostas | Bet kuris uostas Kinijoje, ŠANGAJUS, ZGUANDŽOU, ŠENŽENAS, NINGBO |
| tiekimo galimybė | 20 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Padidinti mūsų prabangių vežimėlių PU ratai liudija sklandų ir lengvą mobilumą. Lengvai slyskite įvairiomis vietovėmis, nes šie ratai užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą, kad važiavimas būtų tikrai patogus. Storos stūmimo rankenos užtikrina saugų sukibimą, o odiniai stūmimo rankenos dangteliai ne tik suteikia prabangos prisilietimą, bet ir pagerina bendrą lytėjimo patirtį.


Saugumas ir komfortas yra svarbiausi mūsų dizaino filosofijoje. Stabilus korpuso dizainas garantuoja saugią aplinką jūsų kūdikiui ir suteikia ramybę jums keliaujant per savo kasdienius nuotykius. Padangos su stabdžiais suteikia papildomą valdymo sluoksnį, užtikrinantį, kad jūsų prabangus vežimėlis liks ten, kur norite, ypač ant įkalnių ar nelygių paviršių.

Populiarus Žymos: prabangūs vežimėliai, Kinijos prabangių vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Vežimėlis Kūdikiui
Kitas: Kūdikių lėlių vežimėlis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






