Geriausias vežimėlis mažyliui
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HLF-918-1 |
| Medžiaga | Oksfordas |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 6 mėnesiai - 3 metų |
| Tipas | VAIKIŠKAS VEŽIMĖLIS |
| Spalva | Juoda, pilka, mėlyna, Camo Blue, Camo Pink, smėlio spalvos, rožinė |
| Produkto pavadinimas | kūdikių vežimėliai |
| Tinkamas Amžius | 0-3metų |
| Pakavimas | 1vnt / kartoninė dėžutė |
| Funkcija | Sulankstomas viena ranka, reguliuojamas, plaunamas, lengvas |
| Dėžutės dydis | 61*42*30 cm |
| N.W/G.W | 7,8 kg / 8,8 kg |
| MOQ | 100 vnt |
| Logotipas | Priimkite tinkintą logotipą |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Kaip jūsų reikalavimai |
| Uostas | Tiandzino ar kitų Kinijos uostų |
| tiekimo galimybė | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |
Pristatome mūsų kruopščiai sukurtą ir apgalvotai sukurtą šedevrą – geriausią vežimėlį mažiems vaikams. Šis vežimėlis nėra tik transporto priemonė; Tai harmoningas ilgaamžiškumo, funkcionalumo ir stiliaus derinys, sukurtas taip, kad tiek mažyliams, tiek jų tėvams būtų puiki pasivaikščiojimo patirtis.


Tvirtas vežimėlio pagrindas akivaizdus jo pastorintame rėme, liudijantis jo ilgaamžiškumą ir gebėjimą atlaikyti kasdienio naudojimo sunkumus. Ši funkcija užtikrina stabilų ir saugų važiavimą jūsų mažyliui, taip skatinant ramybę tėvams, kuriems svarbiausia saugumas.
Padidinti EVA ratai padidina vežimėlio našumą ir užtikrina sklandų ir patogų važiavimą įvairiais paviršiais. Šie ratai yra sukurti tiksliai, kad sugertų smūgius, užtikrinant, kad jūsų mažylis patirtų sklandžią kelionę be diskomforto, kurį sukelia nelygus reljefas.

Populiarus Žymos: geriausias vežimėlis mažiems vaikams, Kinijoje geriausias vežimėlis mažiems vaikams gamintojų, tiekėjų, gamyklos
Pora: Kūdikių vežimėlis
Kitas: Vežimėliai mažiems vaikams
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






