Geriausias universalų vežimėlis
„Best Wagon“ vežimėlis sujungia eleganciją ir funkcionalumą, idealiai tinka šiuolaikinėms šeimoms. Jame yra aviacinis aliuminio rėmas, penkių taškų saugos diržas ir susieta stabdžių sistema, užtikrinanti saugumą. Vežimėlį lengva sulankstyti ir transportuoti, amortizacinė sistema užtikrina sklandų važiavimą. Sukurtas patogumui ir patogumui, jis tinka vaikams nuo 0 iki 3 metų amžiaus ir tinka kelionėms, demonstruojant stilių ir praktiškumą.
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | KSSBR-D298 |
| Medžiaga | Linas ir poliesteris |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., > 3 m., 6 mėn. - 3 m. |
| Produkto pavadinimas | Lengvas sulankstomas vaikiškas vežimėlis |
| Spalvos | Žalia, juoda, pilka, mėlyna, raudona, rožinė |
| Ratai | 4 EVA ratai |
| Funkcija | Nešiok Kūdikis |
| Aprašymas: | Kūdikių vežimėlis |
| Amžius | 0-3 metų |
| Pakrovimo svoris: | 30 kg |
| Stilius | Kūdikių vežimėlis |
| G.W/N.W | 5,6/6,6 kg |
| Dėžutės dydis | 53*23*42 cm |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1 vnt / dėžutė |
| Uostas | Tiandzinas |
| Tiekimo galimybės | 1000 vienetų / vienetų per dieną |


Saugumas yra mūsų dizaino priešakyje – su penkių taškų saugos diržu, kuris griežtai atitinka Europos standartus ir išlaiko 3C testus, užtikrinant jūsų mažylio saugumą kiekvieno nuotykio metu. Sujungta stabdžių sistema pakelia saugumą į kitą lygmenį, leidžia dvigubai stabdyti tik vienu žingsniu ant galinio rato, todėl tai yra saugu ir neįtikėtinai patogu.


Keliaujančioms šeimoms, vežimėlio kišeninis automobilis sulankstomas į tris dalis, todėl žymiai sumažėja jo tūris ir patogu lagaminui. Vos 6 kg sveriantis itin lengvas rėmas lengvai sulankstomas su dirželiais, todėl transportavimas ir sandėliavimas yra be vargo, kad ir kur jus nuvestų gyvenimas.
Populiarus Žymos: geriausias universalas vežimėlis, Kinijos geriausi universalų vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Lėlių vežimėlis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



