Geriausias lengvas vežimėlis
Geriausias lengvas vežimėlis skirtas šiuolaikiniams tėvams, pabrėžiant stilių, saugumą ir funkcionalumą. Jame yra tvirtas, bet lengvas aviacinio aliuminio rėmas, prabangus 900D lininis audinys ir penkių taškų saugos diržas. Dėl kompaktiško trijų dalių dizaino jis yra patogus keliauti, todėl 0-3 metų amžiaus vaikai gali sklandžiai ir patogiai važiuoti. Dėl padidinto vežimėlio mobilumo, saugos funkcijų ir stilingo dizaino jis yra idealus pasirinkimas keliaujančioms šeimoms.
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | KSSBR-D299 |
| Medžiaga | 300D melanžinis audinys |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., 6 mėn. - 3 m |
| Produkto pavadinimas | Kūdikių vežimėlis |
| MOQ | 2 |
| Pristatymo laikas | 50±5 dienos |
| Audinys | 300D melanžinis audinys |
| Rėmas | Plienas |
| G.W. | 8,6 kg |
| N.W. | 7,4 kg |
| Dėžutės dydis | 47*26*68 cm |
| Įkeliamas QTY | 1*40HQ=840PCS (vienas vežimėlis) |
| OĮG | Taip |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1 kompiuteris/CTN |
| Tiekimo galimybės | 3000 dėžutės / dėžutės per mėnesį |


LENGVAS: Patogus šis lengvas vežimėlis turi patvarų plieninį rėmą, kuris sveria tik 15 svarų.|Patogus 43 colių vežimėlio aukštis idealiai tinka visiems tėvams


SUKURTAS KOMFORTAI: laikykite savo vaikui patogią optimalią atramą visose 3 atlošimo padėtyse|Didelis stogelis su ištraukiamu skydeliu nuo saulės turi UPF 50+ apsaugą|Vežimėlis turi daug vietos su ypač dideliu krepšiu ir puodelių laikikliu


Populiarus Žymos: geriausias lengvas vežimėlis, Kinijos geriausi lengvų vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Pigus vežimėlis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






