Vežimėlis Vežimėlis
Vežimėlis yra meistriškai sukurtas, kad pasiūlytų išskirtinį stiliaus, patvarumo ir patogumo derinį tiek tėvams, tiek vaikams. Lengvas aliuminio lydinio rėmas pasižymi elegantišku dizainu ir sudėtinga spalvų schema, užtikrinančia stilingą išvaizdą. Šis vežimėlis, aprūpintas praktiškais priedais, tokiais kaip vėsinimo kilimėlis ir tinklelis nuo uodų, žada patogumą ir apsaugą visais metų laikais. Jo dizainas pabrėžia naudojimo paprastumą ir sklandų važiavimą, todėl tai yra geriausias pasirinkimas išrankiems tėvams, ieškantiems kokybės ir funkcionalumo.
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | ZSYBS-Q8 |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 15 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., 6 mėn. - 3 m |
| Produkto pavadinimas | Prabangus vaikiškas vežimėlis |
| Funkcija | Lengvai sulankstomas nešiojamas kūdikio vežimėlis |
| Spalva | Juoda |
| Ratai | 4 EVA ratai |
| Tinkamas Amžius | 0-3metų |
| MOQ | 1000vnt |
| Sulenktas dydis | 37*53*65cm |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 46x30x59 cm |
| Vieno bruto svoris: | 11.{1}} kg |


❤ 2 viename kabrioletas vežimėlis: šis vaikiškas vežimėlis yra ne tik standartinis vežimėlis, bet ir judantis vaikiškas lopšys. Reguliuojamas atlošas ir pėdų atrama lengvai paverčiami iš sėdynės į lopšį, todėl naujagimiui bus patogi gulėti arba miegoti. Be to, galite nuimti ir apversti lopšį, kad jūsų vaikas pasivaikščiotų veidu į priekį arba į jus.


❤ Keli reguliuojami lopšelio vežimėliai: vežimėlyje yra daug reguliuojamų funkcijų, įskaitant stogelį, kurį galima laisvai reguliuoti, kad apsaugotų jūsų kūdikį nuo žalingos ultravioletinės spinduliuotės; vairas reguliuojamas keliais lygiais, kad tiktų skirtingo aukščio tėvams. Jame taip pat yra ventiliuojamas tinklas ir stoglangis, kad oras tekėtų ir būtų visapusiškai matomas jūsų vaikas.
Populiarus Žymos: vaikiškas vežimėlis, Kinijos vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: 3 viename vežimėlis
Kitas: Pigus vežimėlis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti


