3 viename vežimėlis
Mūsų 3-in-1 vežimėlis yra universalumo ir stiliaus pavyzdys, sukurtas taip, kad atitiktų dinamiškus šiuolaikinės auklėjimo poreikius. Aliuminio rėmas užtikrina patvarumą, vandeniui atsparus ir kvėpuojantis audinys patogumui ir sulankstomas dizainas patogumui, jame yra praktiški priedai, tokie kaip pietų lėkštė ir miegmaišis, užtikrinantys jūsų vaiko komfortą ir patogumą kelyje.
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | ZSYBS-S301Z |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Rėmo medžiaga | medvilnė, nailonas |
| Apkrovos guolis | 10 kg, 15 kg, 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., > 3 m., 6 mėn. - 3 m. |
| Produkto pavadinimas | Kūdikių vežimėlis |
| Kilmė | Guangdong, Kinija |
| Ratai | 4 Ratai |
| Pakavimas | 1vnt/ctn |
| Tinkamas Amžius | 0-36 mėnesių kūdikis |
| Bendras svoris | 7,9 kg |
| Pakuotės dydis | 47x24,5x60cm |
| Medžiaga | Aliuminio vamzdis, plastikas, aparatūra, audinys |
| Privalumai | Reguliuojamo aukščio vaikštynė |
| Sertifikavimas | ce |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | dėžutė |
| Uostas | Nanša |
| Tiekimo galimybės | 4000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Ergonomiškas biomimetinis kiaušinių dizainas: vežimėlyje yra paminkštinta sėdynė, stuburo apsauga, reguliuojama kojų atrama suteikia puikią patogią atramą kūdikio miego metu.


Sulankstomas dizainas: šį naujagimio vežimėlį galima lengvai sulankstyti viena ranka, todėl jį lengva transportuoti ir laikyti bet kuriame automobilyje ar namuose. Tai yra praktiškas pasirinkimas keliaujančioms šeimoms.
Populiarus Žymos: 3 in 1 vežimėlis, Kinija 3 in 1 vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Geriausias vežimėlis
Kitas: Vežimėlis Vežimėlis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



